Benim gibi olan var mı?

Konuşurken hiçbir kızın gözünün içine bakamıyorum. Mesala benden hoşlanan 4-5 kız var lisede nasıl anladın derseniz beni konuşurken bir görseniz o kadar malım ki bir kız benle sohbet edince öyle salak bir hale düşüyorumki kızın yüzüne bakamıyorum kafa öne eğik zaten sesim inceliyo falan ama her kıza böyle resmen kızlar büyük uğraş veriyo beni konuşturmak için dışardan bir göz gibi kendime bakıyorumda diyorum şu bak arkadaşım. Ama kendimi engelleyemiyorum kendimin çirkin olduğunu sanardım hep ama şimdi kendime sorduğumda bu kızlar bu malla niye konuşsun diye tek tiptendir çünkü bana asılan kız sayısı baya fazla oldu ama kendimin yakışıklı olduğuna inanamıyorum ya da inanmak istemiyorum özgüven eksilerde biri bama akıl versin çok sıkıldım..

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Seni okuyunca kendimi gördüm. d
    Acilicaksin yoksa acarlar

0|1
    0|0
    • Peki seni açtılar mı açtılarsa nasıl açtılar? :()

• peki senin durumlar nasıl benden kötü mü sevgili ya da muhabbet açısından

• Aynidir buyuk ihtimalle 2 Xper olunca mesaj atarsin konusuruz

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben De bakamam

0|0
    0|0
    • Benim durumun ilginçliği şurada mesala yolda yürüyorum karşıdan gelen insanlar dönüp arkalarına bakıyorlar bazen arkalarında önemli bir şey mi oluyor diye :() . en az 30-40 kere oldu bu dediğim artık yolda yürürken bile başım yarı eğik bu yüzden :()

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...