Intikam almak istemem normal mi?

Eski sevgilimden ayriali 1 ay oldu icimde ona karsi kin nefret var onu uzsem kirsam aglatsam kotu olur mu?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla benim orta okulda bir kankam vardi, neden ise cikma teklifi etti ama kardesim olark gorunce hayir demek zorund kaldim. Iki gun sonra en iyi arkadasima gitti bir hafta demeden ayrildilar. Ben bana yaptigi davranisa degil arkadasimin sevgisiyle oynadigina kizdim. Adam simdiye kadar iki uc defa geldi yine sordu yine ayni cevap. En son iste gelen seneydi, yine ayni sinifa denk geldik (ben ona karsi hala kinliyim), yine arkadaslik yaptik girgir samata iste yaklastik gibi oldu ama her zaman mesafe vardi. Yine sordu yine hayir dedim :D
    Ya cok kotu oldu belki ama adam bir kere kinlenince birine karsi birkac sene sonra bile zevk aliyor karsisindikini aci cekerek gorunce.
    Pislik herif, arada zaten kendine en az iki uc manita cekti. Ya adam degil be az kiymet verse bizlere. Daha hala intikam pesindeyim... :D

Ama gonlumuzu hos tutalim deymez bu kisilere. Anca bir daha kasinirlarsa o zaman gununu gorurler :D
    Hasasin pislik kotuluk...

0|0
    0|0
    • Bu zamana kadr kizlarla iyi nlasirdin sevgilimis beymis askmis felan bos benim icin normalde bu bnle 1 ay kazanmak icin ugrasti iftira atilar simdi hallerini gorucekler

• En digrusu onlara buyukluk tavrini goster en buyuk k*pak olmus olur ergen seylere :)

• Tesekkur ederim eig icin :)

En İyi Erkek Görüşü

• ne gereği var ki değseydi zaten yanında olurdu intikam almak bence acizliktir... ama unutulanlar unutanları asla unutmazlar

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum cok uzdu beni simdi ben uzmek istiyorum muttlu oldugumu gosterek

• Kardes dedigin gibi bn kimseye zarar vermem ama arkamda buyuk yaralar acarim

• sen bilirsin benim dediğim sadece sana bir yol

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...