Erkekler, cidden nasıl kızlardan hoşlanırsınız?

Dış görünüşten bahsediyorum, bunu sormamın sebebi ise şu: Üniversitedeyiz, arkadaşlarla dersten çıktık daha fakülteden çıkarken kapıdan, bir erkeğin öbürüne tiplere bak dediğini duydum. Bizden bahsediyordu bu kesin, biz geçerken söyledi bunu çünkü. Anlamıyorum gerçekten, yüzü boya küpü, saçlar fönlü, boyalı kızlar mı size çekici geliyor? Kendimden bahsedecek olursam, yaptığım sadece göz makyajıdır, eye liner ve rimelden ibaret, küt koyu kızıl saçlıyım vs vs. Arkadaşlarım da benim gibi ne yüzleri bir ton boyadır ne de orası burası meydanda olan tiplerdendir. Bunu kınama manasında söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Her neyse, tiplere bak ne demektir yahu? Ne istiyorsunuz bu kadınlardan anlamam. Hem derler ki doğal olsun hem de yapay bebek gibi kızları görünce dibiniz düşer. Ya tabi herkes herkesi beğenmek zorunda diye bir şey yok ama bu tiplere bak cümlesi insanın moralini bozuyor cidden.

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hafif makyalı uzun bacaklı sarı veya kızıl saç tercih sebebi ince bilekleri olan balık etinden bir tık zayıf aşırı büyük kalça ve memesi olmayan bide çok güzel olmasın yeter bulursan haber ver :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Nasil kiz biliyomusun :)
    Hani Hayalinde bir kiz vardir ya , Boyle tam yuzunu bilemezsin fizigini bilemezsin ama hayallerinde yaşattigin bir karakterin resmini cizersin kafanda , sonra birgun biriyle karsilasirsin Dersin ki bu benim hayallerimdeki karakterde yasadigim kisi

iste Gordugun kisiyle Hayallerinde ki kişinin resmini ust uste yapistir eger birbirini tamamliyorsa o kisiden hoslanirsin zamanla Asikta olursun

yani benim icin boyledir bir kizdan hoslanmak

0|0
    0|0
  • Sende onlara sizene skkler deseydin sen kendini begeniyorsan boşver onları hem herşeyin doğal ve orası burası acık olmayanı guzeldir

0|0
    0|0
    • Kimseyle tartışmaya girmem böyle bir konu için de ne bileyim insanlar gerçekten tuhaf. İlla barbie bebek mi olalım milletin gözünde normal olmak için? İnsanlar gerçekten çok acımasız

• Umarım çıkar teşekkürler

• Cikar cikar mrk Etme herkez layikiyla evlenir

• Doğal olsun ve gülümsesin bu kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama sektir et onlari bee takilma hic kendi tiplerine baksinlar önce😄 o tipler genelde butun kizlara yazar hicbir kizda dönüp bakmaz boyle yaparakta zarar gormus egosunu tamir etmeye calisir 😄 kisacasi ap talligin dibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...