Evden kaçıp başarılı olan var mi?

evden kaçip iyi bir. hayat kurabilen oldu mu aranizda ciddi soruyorum sacmaliyicak kimseyi kaldiramam

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla bugun bavulumu alip cikip gitmeyi dusundum lakin ne b. k yiyecegim hicbir sey.

0|0
    0|0
    • canimm zaten gidicek ywrimiz onlar yuzunden yok. ya ne cikilmaz bir mesele offff.

• ailenden ayrılma kaybolursun bu hayyatta ergenlikde öyle durumlar oluyo ama kaybedince onlardan birini içine dert olur kısaca kapıyı çarpıp dışarı çıktıgın an geri dönüşünde ailenden birinin öldügünü düşün lütfen ve bu gecinden versin olcakda hiç kim ama kimse anne sevgisi ve baba şefkatine tutamaz ben eşimle severek evlendim tam 10 yıl sevgili olduk ve birbirimizi çok sevdik 2 yıldır evliyim bir geçimsizligim yok ama anne ve babanın yeri dolmaz gülüm neden yazdım çünkü sen gercek yorum istedin bende gercekleri yazdım. çünkü dışarda insanlar çok ama çok acımasız

• Ozgurlugum kisitlandiginda nefret ediyorum. zaten normalde de evden cikmayan biriyim daha ne istiyorlar anlamiyorum. gelip gecer butun bu duygular diye dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi bir hayat kaçarak değil mücadele ederek kurulur... şartlar ve durumlar ne olursa olsun hele bir kız için bu son çare bile olmamalıdır.

0|0
    0|0
    • sabir tasi degilim... zaten caresiz oldugum icin bu sacma soruyu sordum. cozumsuz oldugunu bildigim icin hayatin

• Erkek için olabilir
    kadin için olanaksız
    senin sorunun ne genel olarak?

0|0
    0|0
    • ben dunyanin hicbi yerine sigasim gelmiyo kardeş. dardayim. sorun anlatamam. imkansiz ne kacmasi ne nefes almasi dogru.

• Psikolojig durumun bacım.

• en son evinden kaçan damacanaya yazık oldu

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mümkün dışı canım agzına ederlerrr...