750.000 TL paranız olsa ne yapardınız?

Bir gün 750.000 TL paranız olsa ne yapardınız? Memurluğa devam eder misiniz?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• O para benim torunlarimin torunlarina bile yeter :D :D ama herkes rizkini kendi kazansin o yuzden daha hayirli islere harcarim tabi cocuklarima da yetecek kadarini ayirarak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• Ev alırım kiraya veririm işe güce devam eder

0|1
    0|0
  • 250 bin lirasına araba alırım geri kalanını faize yatırırım memurluğa da devam ederim yoksa millet boş durmuyo niye çalışmıyorsun bilmem ne

0|1
    0|0
  • 750.000 lira muazzam bir para değil baktığında , çabucak tuketilebilecek bir para.. Memuriyeti bırakmak mantıksız.. zaten bir ev araba Alsan yarısı gidecek.. yatırım yaparsın vs o ayrı.. ama memursan 2 000 000 lira değil bu.

0|0
    0|0
  • E-Mevduat hesap açıp para kasarım öyle tahminen 6.5 milyar felan verir her ay onuda biriktiririm. Yaklasık 12 ayda 80 bin tl birikmiş olur.

0|1
    0|0
  • hayalimdeki arabayı alırım

0|1
    0|0
  • Ev araba ve yatırım yapar bide iş yeri açar yoluma devam ederdim

0|1
    0|0
  • Müteahhitlik yaparim

0|1
    0|0
  • 3 tane ev alırsın. birinde kendim oturur ikisini kiraya verirdim. paraları yer yaşardım. hiç çalışmazdım

0|0
    0|0
  • Yemek işleri iyi iş yapıyor, bir mekan açardım, ya da faize para koyardım.( bize gelmez öyle işler) ya da değeri artacak yatırım:ev arsa altın vs... değerlendirilir

0|0
    0|0
  • Anneme veririm

0|0
    0|0
  • eğitimime harcarım

0|0
    0|0
  • yatirim :D

0|0
    0|0
  • kıbrısta kumar oynardım ya herro ya merro

0|0
    0|0
  • Direk istifa eder yeni ufuklara yelken açardım. Gerçi para var basardım motoru yelkenle kim uğraşır 😏

0|1
    0|0
  • işletmemi büyütürüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...