Ateist, deist, buddist, musluman, hiristiyan, katolik, krisnahet ve s. varsa toplansın. Ben Müslümanım. Siz?

Herkes burada olsun. Ateist , musluman herkes buraya.
Ateist,deist,buddist,musluman,hiristiyan,katolik,krisnahet ve s. varsa toplansın. Ben Müslümanım.Siz?

• Müslümanım
    78% (54)76% (53)77% (107)Oy Ver
  • Atestim
    1% (1)16% (11)9% (12)Oy Ver
  • Hiristiyan
    4% (3)1% (1)3% (4)Oy Ver
  • Buddist
    0% (0)1% (1)1% (1)Oy Ver
  • Deist
    9% (6)1% (1)5% (7)Oy Ver
  • Dini inancımı belirlemedim
    8% (5)5% (3)5% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve Nedenini Yazın. Niye Deist , Ateist, Musluman siniz?
https://www.youtube.com/watch?v=cQ-JYIRP1io
Allah var mı diyen buyursun? Dininize saygım var ama Allahı inkar etmeyin

2|3
7|23

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanım. Doğrunun bu oldugunu biliyorum ve Allaha inanıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• oha bu kadar çok din mi var ya xD

0|1
    0|0
  • Hristiyanla Müslüman karışık olmuş. Ya dinlerle çox ilgilenmem. Amma Allahın olduğuna inanırım. 🙏

1|2
    0|0
    • yani Musluman ve Hristiyan evebeyinlere sahipsiniz. Hangisini sectiniz? Hatirliyorumsa galiba Azerisiniz

• Buyrun. Sevindim xalqimin burda olmasina :D

• Mende, 😉😅

• Iyilik yapan iyidir dini

0|1
    0|0
  • Panteist.

0|2
    0|0
    • evet ve Sizin dini inancınız kime? yani Tek Allaha mı?

• Evrenin ve doganin Tanrisi olduguna inaniyorum. Tum tanricilik da denebilir. Dinlerin tanrisina inanmiyorum. Tanri, evren ve dogadir. Doga ve evren de Tanri'dir. Degisemez ve ayrilamaz. Her sey Tanri'nin bir parcasidir. Her sey Tanri'dir, Tanri da her seydir.

• Teh Tanriya inaminiz?

• Deistler de az degilmis.

0|1
    0|0
    • Video izlesin Deistim Ateistim diyen bence

• Tamam. Sorun yok. Tesekkurler.

• buyrun /rica ederim

• ankh nasıl bişeymiş ya

0|0
    0|0
    • efendim?

• @KumSaatimKırıldı çok teşekkür ederim birzamanlar kolyesini takıyordum ve aldığım yerdeki adam mısır inanışına göre cennetin kapısını açan anahtar anlamına geliyor demişti

• Rica ederim benim de sevdiğim bir semboldür.

Erkekler Ne Diyor 22

• Ateist Türk'üm.

0|1
    0|0
  • agnostik

1|1
    0|0
  • ateistim

0|2
    0|0
  • Pastafaryanizm.
    Bu din bir harika dostum :D

0|1
    0|0
  • Ateistim çünkü; tanrı yazar dinler ise hikâye gibi geliyor.

0|2
    0|0
  • Muslumanim.

0|1
    0|0
  • Elhamdullilah

0|1
    0|0
  • Ateistim

0|2
    0|0
  • Müslümanım ama diğer inanışlara ve dinler konusunda araştırmalarım devam ediyor.

0|1
    0|0
  • Hamd olsun kur'an hizmetine bizide eklediği için rabbime

0|1
    0|0
  • soranlara deist diyerek geçiyorum

0|1
    0|0
    • deism ne verdi size?

• Bir yaratıcı olduğunu kabul ediyoruz. Artık kafandaki yaratıcı ne ise onu kabul etmiş oluyorsun. Müslüman bir ülkede yetişmiş ve deist olmuş birisine en yakın Allah olur başka bir dinin etkisindeki bölgede yetişmiş olanda farklı bir yaratıcı olur. Ya da çok farklı bir şey düşünebilir. O konuda kesin bir tanım yok zaten deistlikte. başka bir deistle konuştuğunda sorulursa sen aklındakini söylersin o da kendi aklındakini söyler. hangisi doğrudur diye bir tartışma yaşanmaz böylece.

• Anladim. Saygi duyarim. Kendi secimin

• Panteistim soruları alim

2|1
    0|0
    • Okudum zaten okumasam bu kadar net konuşamazdım ve ayetler bana oldukça ters geldi kusurabakmayin.

• Kardes yok herkesin dinine saygi duyarim. Ama ayetlere dokunmadi kimse. Yani Allahin sozu hepsi. Ve Dinine saygi duyarim. islamda din konusunda zorlama yok. S. Bence cok okuyun o kitabi. O tarafta demeyecek kimse nesin diye diyecekler okudun mu kitabi? orguda aktiv oldugnuz icin tesekkurler

• Paganım

0|1
    0|0
  • Tekbir!!!

0|1
    0|0
  • sikhism nedir yahu :) neyse Allah akıl fikir versin..

0|1
    0|0
    • Kardeş sadece 1 sorgu ve her dini merak ediyorum. Beyenmiyorsanız soruyu buyrun zorunda degilsiniz cevaplamaya

• kardeş ben çokomele tapan varsa ona da saygı duyuyorum, sen beni anlamadın neyse seninle ya da soruyla alakalı herhangi bi' görüş belirtmedim..

• Kardes saygi duyarim heresin dinine. Kirilmak bozulmak yok bizde

• koministlikten bahsetmiş resimde bu siyasi bir görüştür. Dinsel bir görüş değildir. !!

0|1
    0|0
  • insanım...

1|1
    0|0
    • Evet insan olmak önemli. Kimi müslümandir yetimin acisina göz yumar, kimisi muslumandir yetime el tutar.

• bütün inançlar atalardan kuşaktan kuşağa aktarılmışdır.
      yok saymak ya da red etmek atalarımıza saygısızlık bence

• Saygisizlik degil kardesim. Ama kendi dinini anlayarak secmelisin. Baban hristiyan diye illa hristiyan olunmaz. Saygisizlik degil. sadece dinini anlayarak sec

• İnanç taşımıyorum

0|1
    0|0
  • Ağırlıklı olarak sünnilik olmak üzere; sünni, Tğrk Aleviliği, deizm ve Tengricilik

0|0
    0|0
  • müslümanım...

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah

0|1
    0|0
  • Müslümanım. Nedeni İMAN. Bikaçını denedim İslamdan başka akla mantığa yatan inanç, inanış bulamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...