herkes çok abaza pis evlenceğim adamda böylemi olcak bıktım artık buni duşunmekten ben hayatımda hiç kufur etmedim sik * gibi kelimeleriçkullannaoım herkes niye bole?

0|1
4|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dua et iyi biri için hayırlı biri için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herkes böyle sandığın sürece kaybedeceksin. Hayatına giren şeref yoksunları yüzünden herkesi aynı görme. Çünkü biz manav tezgahında malın iyisini sergileyenler gibi kendini sergileyenlerle, hanım evlatlarını bir tutmuyoruz.. Umarım inceyi anlarsın.

0|0
    0|0
  • Aynen herkes öyle

1|0
    0|0
  • He yani senin kafanda ki profile benzemeyenler ahlaksız terbiyesiz pislik? Bana göre de şu an bunu düşündüğün için sen öylesin ne yapacağız?

0|1
    0|0
  • herkese verip veriştiriyon kız baktımda bütün herkese bir dünya küfür ediyon D::D

1|0
    0|0
  • DJSJDASKJDSAkj şimdi kullandın knkk

0|0
    0|0
  • Ahlaksız kelimeler kullanmamak bunları ayıp bulmak aslında psikolojik bir sorun tabi size sokakta insan içinde kullanın demiyorum ancak evde eşinizle yalnızken dahi kullanamıyorsanız bu büyük bir sorun demektir ve bir terapiste görünmenizde fayda var...

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • o kelimeler çıkmaz yaşamdan ama öyle düşündüğün gibi değil herkes

0|0
    0|0
  • Merak etme sen nasılsan senin gibi birisi seni bulur buradakilere kulak asma hepsi ezgin çocuklardır art niyet yok içlerinde

0|0
    0|0
  • Benim ne suçum var şimdi? Evimde 0turmuşum çayımi içiyorum

0|0
    0|0
  • kullandın ya. hayırlısı

0|0
    0|0
  • Senide bozmuslar kardes.

0|0
    0|0
  • İyi ki kullanmıyorsun

0|0
    0|0
  • profiline baktımda sende küfür etmiyormuşsun sandım ama orda yazılanı görünce şaşırmadım

0|0
    0|0
  • :D forza abazaus. 👍🏻

0|0
    0|0
  • :D :D ahahaha

0|0
    0|0
  • ortam bozuk

0|0
    0|0
  • Doganin kanunu galiba :/

0|0
    0|0
  • Evet öyle olacak

0|0
    0|0
  • abartma

0|0
    0|0
  • Yok abi. En son bir kıza argo kullanma yakışmıyor dediğimde bana postayı koydu. daha geçen ay. Bende abaza olucam siz istediniz. Ağzımıda bozcam her boku yiicem oh

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...