Güney Kore mi yoksa Japonya mı?

Güney Kore mi yoksa Japonya mı? Her yönden soruyorum. Dil, din, ekonomi, yaşam şartları, kültür, vs, neden?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Japonya

0|0
    0|0
    • Sana göre nedeni ne peki? Yani Japonya'yı ayrı tutan ne? Bunu merak etmişimdir hep.

• Ben ekonomik ve yaşam şartlarına kültürüne göre Japonya dedim bu bakımdan koreye göre daha gelişmiş

Erkekler Ne Diyor 16

• Türkiye şeriat geliyor. Dil arapça, din sunni, ekonomi dışa bağımlı arabistan stili, yaşam kral rahat halk sefil itaatkar koyun topluluğu ve oldukça mutlular. Yaşasın kral. Kültür osmanlı, bilim yok zındıkçılık, sanat yok kafirlik, aşk yok yasak. Kadınlara özgürlük sadece ev, dışarısı kara çarşaf üstü yorgan, hepsi 2023 de

0|0
    0|0
  • Japonya

0|0
    0|0
  • japonyanın samurayları var bir kere😏😏😏😏

0|0
    0|0
  • Japonya iyidir

0|0
    0|0
    • Sana göre nedeni ne peki? Yani Japonya'yı ayrı tutan ne? Bunu merak etmişimdir hep.

• Japonya

0|0
    0|0

• copy + paste yapmasaydın söylerdm.

• Ama herkese soruyorum yahu. :(

• Türkiye tabiki de. 😉

0|0
    0|0
  • fazla bilgim yok kanka :/ ama sanırım duygusal yönden bakarsak güney kore mantıksal açıdan japonya denilebilir..

0|0
    0|0
  • Japon'lara bayılıyorum ya efsaneler yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • tabiki japonya bu nasıl soru. Resmen yozgatla Paris i karşılaştırmışsın.

0|0
    0|0
  • güney kore yi severim ama Japonya yı tercih ederim.

0|0
    0|0
    • Ben de ikisini seviyorum. İkisinin de güzel yönleri var. Ama tercih et desen edemem ya. :)

• Bu konuyu fazla takma kafaya. :( Buradaki çoğu kişi garip ve kültürsüz insanlar zaten. Tek istedikleri iltifat.

• kafa takmıyorum zaten tuhafıma diyor.1500 en iyi görüş seçilmiş. o zaman a dedi eig b dedi eig. başka iahı olamaz. çünkü o kapasite de bir insaını buralarda yorum yazacağını hiç zannetmiyorum. ya gazeteci ve ya yazar olur ya da büyük bir yorumcu.

• japonya

0|0
    0|0
  • Japonya der bırakırım olayı adamlar çılgın :D

0|0
    0|0
    • Onlardaki beyin farklı çalışıyor :D

• Bazı TV programları var çok garip ya. Evet ama sektörde şarkıcıların çoğu şarkıcılığı bırakıp p*rno sektörüne gidiyor. Halk içinde ise çocuk yapan genç yokmuş çoğu teknoloji bağımlısı. Anneleri babaları nerede onların :D

• anne baba po*rnocu olunca gençler teknolojide ama yinede bana hep ilginç gelmişlerdir tarihleri kılıçlar samuraylar filan

• Kore tabiki

0|0
    0|0
  • CAPOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

0|0
    0|0
  • Japon kızları baya iyi tek sorunları var ergen gibi emo gibi bir giyinme kültürleri var.

0|0
    0|0
    • Aynen. Bir de sürekli alışveriş yapma hastalıkları varmış :D

• Alışveriş yapsın canım. Koskoca Mehmet Ağanın karısı alışveriş yapmıyormuş dedirtmem ben! :D

• Tabiki Japonya

0|0
    0|0

• İnsanlık olarak Japon arkadaşlarım var ondan dolayı Japonya derim şehir olarak da daha güzel

Kızlar Ne Diyor 7

• Güney kore

0|0
    0|0
  • Güney Kore

0|0
    0|0
  • Güney Kore 😊

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0