En son kırıldığınız cümle?

insanlar tarafından (eş, dost, komsu, arkds, vs) en son duyduğunuz kırıcı söz neydi?
çok üzüldünüz mü?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilim gecenin 4ünde aramıştı beni açmadım, sonra ne hikmetse o günün öğleni bir yerde karşılaştık akşamda ben mesaj attım hayırdır niye aradın diye o da benim gecem gündüzüm belli olmuyor merak ettim seni dedi (erkek arkadaşım olduğunu bildiği halde yapıyor bunu) bende bir daha beni rahatsız etme erkek arkadaşım yanlış anlayacak dedim. O da bu kadar kilo aldığını bilsem aramazdım seni dedi o gün hayatımın en kötü anını yaşadım çok ağladım çok değer vermiş olduğunuz insan sizi bir kalemde yıkabiliyormuş bunu öğrendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kırılmam knk kırarım

0|0
    0|0
  • hiç bir şeye çok üzülmem.
    en son kırıldığımı da hatırlayamayacak kadar uzun süre geçti.

0|0
    0|0
  • Eş mi? Dost mu? Komsu mu? Arkadas mı? Bu devirde bu dediklerinizi bulabiliyorsanız ne mutlu size gercekten.

1|0
    0|0
  • "sen hala işe başlamadın mı?" demişti imalı bi' şekilde, işgüzarın birisi :/ pek alışık olmadığım için biraz kırıldım ama üzülmedim kanka :)

0|0
    0|0
  • Artık değerli biri değil söyleyen. 😐

0|0
    0|0
  • Eşşolu eşşek
    Babam :O

0|0
    0|0
  • artık tek başınasın.

0|0
    0|0
  • çok naziksin teşekkür ederim :(

0|0
    0|0
  • baskası var ! aslında cumle bıle degıl ama hayatımı mıkmıstı.

0|0
    0|0
  • Çok boş konusuyorsun. Dün gece dogro oldugu için cevap bile veremedim

0|0
    0|0
  • 4 yıl önce demisti sevdigim kiz sana umut vermek istemiyorum demisti

0|0
    0|0
  • Bana bebe denmessine cok gıcık olurum oyle boyle degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızz sen Yaşlandıkça güzelleşiyorsun dedi sabriye teyze aşk olsun sabriye teyze yaaaa bana yaşlı dedi :D biraz alındım galiba :)

0|0
    0|0
  • "Bilerek kavga çıkarmak beni suçlamak için sen yapmışsındır " dedi çok zoruma gitti kendi yalanı ortaya çıkmasın diye bana iftira attı

0|0
    0|0
  • cümle değilde bir davranıştı

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir cümle

0|0
    0|0
  • Ablamin beraber alacagimiz hediyeyi cikip benden habersiz arkadasiyla almasina cok sinirlendim. Birsey soylemedi ama yapti

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :/

0|0
    0|0
  • Üzgünüm arkadaş bile kalamayiz dedi çok üzüldüm

0|0
    0|0
  • Öpme beni demesiydi 😔