Yabancılar neden bu kadar duygusuz?

neden hepsi çok net? mantık ile hareket ediyorlar? Hiçbirini dedikodu yaparken gormedim, kimseniin hayatı onları ilgilendirmiyor veya hiç biri duygularıyla hareket etmiyor, bir şey guzel olmus mu diye sorunca 'hayır kilo almıssın' diyiveriyor almanlar , neden biz turkler kırılmasın diye sallıyoruz?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü onlar birbirlerinin hayatlarına saygılı. çünkü onlar medeni insanlar. çünkü onlar empati kurmayı biliyor. çünkü onlar insan gibi insanlar!..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Duygusuz degiller, sadece hayatlarini bolebiliyorlar. Her gordukleri insanla laubali olmuyorlar ve herkes asiri bir kibirle birbirini sisirme ihtiyavi gutmuyor.

Begenmediyse soyler onlar.

0|0
    0|0
  • ulan bende mi yabancıyım yoksa hiçkimse kırılmasın diye sallamam ve duygularımlada hareket etmem hiçbi zaman

1|0
    0|0
  • Net insanlar. Yalan dolan yok neyse onu söylüyo. Biz kibarlık anlamında aa yok çok güzel olmuşsun falan laflarını çok kullanıyoruz maleseff.

1|0
    0|0
  • Cunku bizim duygumuz ve insancil taraflarimiz var. birine kotu soz soylediysek , soyleyende kirilir soyledigi seye. en azindan vicdani var biz turklerin.
    Ozenmemek gerek...

0|1
    0|0
  • Hep iyi niyetinizden. Onlar net.
    Bu davranışımız bir yandan iyi bir yandan kötü.
    İyi tarafı samimi davranıyoruz veya öğle gözükmeye çalışıyoruz.
    Kötü tarafı iyi niyet bazen, çoğu zaman kaybettirir. Hikayelerde filmlerde iyiler hep ezilir.
    Adamlar Çok net. Bu arada eğer fotoda ki sen isen manken misin?, çok güzelsin.

0|0
    0|0
  • belki dışa dogru öyleler
    içlerinde yaşadıklarını hırslarını özlemlerini bilmek zor.. tabi.

0|0
    0|0
  • Çünkü bizler iki yuzluyuz. aslında mefaatimiz olmayan insanlara çok sert davraniyoruz

1|0
    0|0
  • Ben gordum uzun süre içlerinde yasa görürsün

0|0
    0|0
  • Yabancılar eleştiriyi kabul ediyo sen bana neden böyle söyledin diye birbirlerinin üstüne yürümüyorlar

bizde kim eleştiriyi kabul ediyo ki?

0|1
    0|0
  • Duygusuz değiller doğruyu yapıyorlar

0|0
    0|0
  • yoo oyle bırsey yok , bence sen pek fazla sohbet edememıssın. ya da sadece senın tanıdıgın kısılerın kısılık ozellıklerı oyle , kesınlıkle duygusal olanları var e tabı mantıklı olanlarıda var , her telden var. benım farkettıgım farkları cınsellıgı daha net yasamaları , ıs ve egıtım konusunda daha dısıplınlı olmaları

0|0
    0|0
  • Bu sallamak sadece kızlar arasin da var

0|0
    0|0
  • Belkide kalp kirmak gibi kotu birseyi yapmamak icin oyleyiz.

0|0
    0|0
  • Hayatında kaç yabancı tanıdın?

0|0
    0|0
    • sayıyım 82

• Norveçli bir çift tanımıştım. Senin yüzüne gülüyorlar arkandan dedikodunu yapıyorlardı. Hatta benim hayatımda bulunan arkadaşlarıma bile karışıyordu.

Velhasıl sen 82 kişi tanımışsın (ki yalan doğru tartışılır) ama hepsini aynı kefeye koyarak detaylandırmışsın. Bu yanlış.

• Gerçekçiler..

0|0
    0|0
  • robotik davranışlar sergiliyorlar acilen fişleri çekilmeli şaka bir yana yabancılardan kastın hangi yabancılar her dilden milletden dinden anonimden insan var herkesin yapısı ve yetişme şekli farklıdır

0|0
    0|0
  • Uzun hikaye anlamazsın

0|0
    0|0
  • İyisini yapıyorlar doğrusu neyse onu demk lazım aslında

0|0
    0|0
  • Aradaki eğitim farkına bak cevabını alırsin

0|0
    0|0
  • sizzzz asıl siz türk kızları umursamaz vicdansız ölsen umrunda değiller... ondan sürünmeleri çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Onlarda alınma duygusu pek gelişmemiş ve ayrıca kendilerine olan özgüvenleri yerinde bu sebeple karşılarındaki insanlarıda bu şekilde görüyorlar.

0|0
    0|0
  • Yılışık değiller netler

0|0
    0|0
  • merhamet var çünkü bizde.. e birde müslümanız kalp kırmak günahtır

0|0
    0|0
  • eee biz düşünceli milletiz :)

0|0
    0|0
  • malız çünkü :D

0|0
    0|0
  • bizde de var öyleleri ama az

0|0
    0|0
  • Çünkü bizde birbirimize karşı pozitif duygular var kimse kimseyi kolay kolay kırmaz.

0|0
    0|0
  • standart insanlar çünkü

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Uzaktan öyle görünüyor olabilir sana ya da dedikodusunu yapacağınız ortak bir noktanız henüz olmadığı içindir... İçlerine bir gir onlarla yaşa, birbirinize alışın , ortak tanıdıklarınız olsun bak bakalım o zaman görürüz dedikoducu mu değil mi? Bir de her insan birbirinden farklıdır, bir kaç kişi dedikodu yapmadı diye diğerleri de yapmaz demek komik olur...

0|0
    0|0
    • ben zaten onlarla yaşiyorum işyerimde hepsi çinli, ev arkadasım ispanyol, en yakın arkadaslarım amerikalı ama hiç biri turkler gibi değilller

• Bir kaç kişi üzerinden değerlendirme yapıyorsun, bu doğru değil...
      Ki zaten ne onlar Türkler gibi olabilir ne de biz onlar gibi olabiliriz olmak zorunda da değiliz zaten... Kültürlerimiz farklı çünkü. Ama şu dedikodu mevzusu ya da yakışıksız olan diğer her şeyi Türklere yakıştırıp da yabancıları övmen büyük bir haksızlık acımasız bir genelleme...

• Evet yurt dışana gitmiş ve yaşamış olan tanıdıklarımda aynı şeyi söylüyor. Soğuklarmış. Ve halamda bana hiç dedikodu yapmadıklarını söylemişti çok şaşırdım. İnsan istemesede yapıyor ya bizde öyle malesef. :D
    Aslında mantıklı olmak en iyisi. Ama insanlara karşı çok soğuk olmak iyi değil bence.

0|0
    0|0
    • Birkac turk bir iki tane yabanci kizdan kurulu bir masada yabanci kizlarin 'Burda olmayan insanlarin arkasinda niye konusuyorsunuz' diye bizim milletin insanini azarlamisligini gormuslugum var.

• E erkekler de oyle, telefon modeli, kadinlar, futbol, araba.

• Yabancılar gibi değiliz bir şekilde başkaları hakkında yorumlar yapıp konuştuğumuz oluyor malesef ama bunu abartanlarda var.
      Mesela ne konuşacaklar dedin. Herkesin sohbet anlayışı farklıdır. Kendimden örnek vermem gerekirse ben arkadaşımla genelde ileriye yönelik planlarımızı konuşuruz ya da yaşadıklarımı paylaşır dertleşirim, bazen sevinçlerimi... Arkadaşlığı, sohbeti güzel yapan bunlardır.
      Karakter meselesi herkesin paylaşımları arkadaşlıkları bir olmuyor.
      Konuşacak çok şey var aslında sadece bazılarının ki boş şeyler oluyor.

• Ben yabancı mıyım acaba

1|0
    0|0
  • Türklerin biraz nereye çekersen Oray'a giden bir yapısı var yetiştirilme tarzından bu şekilde onlar daha disiplinli otoriter ve mantıklılar bunu kabul etmek lazım bu farkın en önemli nedeni onların gelişmiş eğitim düzeyi onların yaşlıları çok dolu insanlar konfüçyus dan Einstein dan örnekler vererek torunlarını yetiştirirken bizimkilerin tek bildiği ayıp oranı kapat buranı kapat veya ne kadar örgü el işi ve yemek yapabildiğinle ilgileniyor konfüçyus desen küfür ettin sanarlar

0|0
    0|0
  • duygusal olmadıkları için ama almanlar dürüst insanlardır o yönlerini severim

0|0
    0|0
  • ben hollandada okuyorum hepsi tam bir mal , boyle insanlar gormedim abi cok salaklar

0|0
    0|0
  • He valla çok netler canları sağolasıcalar

0|0
    0|0
  • Dedikoduyu iyi bir şey gibi mi lanse ettin yoksa ben mi yanlış anladım?

0|0
    0|0
  • Onlara sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...