Dost kazığı nasıl geçer?

çocukluk arkadaşım sırtımdan vurdu evli biriyle çıkıyo hem de adamın 2 cocuğu var bana yalan söyledi benim ona anlattığım sırları gidip o çocuga anlatmış kaç kere sormama ragmen aramızda bisi yok dedi ama yalanı ortaya çıktı ben öğrenciyim benim burda başımı belaya soktu ailesini aradım kızınla artık görşmüyoruz ben mesuliyet kabul etmiyorum dedim ama içimden bişiler kopuyo ve ben bişiler yapamıyorum nası sindirip unutucam aklım almıyo daha önce hiç böyle bişi yaşamadım çok ağır geliyo ufacık bişiyde bile ağlayan ben tek bir gözyaşıma bile değmiceni bildiğim için kendimi tutuyorum...

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Pess yani onca zaman arkadaş bil afedersin cinsel zevkleri için biriyle birlikte ve senide sattı demek harika, gerçek yüzünü görmüş oldun değmez üzülmene inanki boşver..

0|0
    0|0
    • üzülmemek için elimden geleni yapıyorum ama insanın içi sızlar ya ona dayanamıyom

• çok acaip bişimiş ya en yakınından kazık yemek insan gülsün mü aglasın mı bilemiyo :D

• :D yani bu insanı kafaya takma gülüp geç iyisimi kendini kötü hissetmekten iyidir
      hayatta neler görüyor insan :)

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla alışırsın. Her şeyde olduğu gibi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vakıf Buldun mu, Yık, Dost Kazık Attı mı S*k!

0|0
    0|0
  • Isi intikama sarmissin, bosver unut gitsin... adini bile anmazsan, sagda solda hatta forumlarda -soyle-boyle magdur oldum- demezsen daha cabuk unutursun...

0|0
    0|0
  • ona kazı atarak sonrada hayatından at gitsin. 1 kere atan 2" nciyide atabilir.

0|0
    0|0
  • soğuk su iç sık sık

0|0
    0|0
  • iti baglasanda durmaz ama ısırdıkları üstüne kalır napcan ya bagda bahcede barındırmıcan

0|0
    0|0
  • Polise git sıkıntılı surumsa

0|0
    0|0
  • olur öyle

0|0
    0|0
    • dimi çok şey yapmamak lazım :D

• sana giren çıkan var mı... yok boşveeerrrr:)))

• tabi canım alt tarafı cocukluk arkadaşım kardeşim dediğim arkamdan kuyumu kazmış hiiç nolcak :D

Kızlar Ne Diyor 2

• çok acaip bir durum Allah yardimcin olsun sabirli ol , kimsenin yaptigi yanina kalmaz sen uzak dur onlardan , arkadasinin vicdanini yinede sorgulattir ama once onun için ihtiyaci olan bu vicdan

0|0
    0|0
  • Sil böyle pislikleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...