Korkuyor musunuz?

Çok korkuyorum kavga etmekten şimdiye kadar hiç kavgam olmadı ama konuşurken düşünmeden konuşamıyorum bqzen karşımdaki kavga çıkarır diy3 korkuyorum ve karşılık vermiyorum normalde konuştum mu kendimden emin konuşurum qmq bu korkudan dolayı çok zor duruma düşüyorum kavga yememek için nasıl kurtulmam lazım bu duygudan kendimden büyüğü bırak küçüklerden bile korkuyorum ya 😞

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Gel ilk deneyimini benimle yaşa

0|0
    0|0
    • Şaka mısın

• Niye engelledin ozaman

• Neyse yq boşver 😝😝

En İyi Erkek Görüşü

• Allah olsa lafımı esirgemem
    Boğazımı kestiler jiletle hamd olsun yaşıyorum
    bir keresinde tam 6 kişi üzerime çullandı posta koya koya dayak yedim kanka 😂

0|1
    0|0
    • Cesaretim var ama içimden çıkaramıyorum o hissi eskilerden kalma bir acım var

• Kardeş cesaretinin olması güzel
      Koy postayı çekinme en fazla öldürürşer unutma daha fazla da bir şey yapamazşar ciddi işlerde tabi basit kavgalarda sandalyeler havada uçuşturun 😂😂😕

• Öyle doğru saol fikrin için 😃

Kızlar Ne Diyor 1

• kardes git bir salona yazil ozguvenin gelir dovus sporlariyla ilgilen birini dovmek icin degil ama ozguvenin olmasi icin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen öyle benimde hiç kavgam olmadı ama hiç korkmuyorum. Çünkü bana el kaldıracak kadar kimsenin g. t ü yok

0|0
    0|0
  • İlla kavga etmek zorunda değilsin, yine de elini kirletmeden güvende hissedeyim diyorsan çevren geniş olsun.

Sinirlenince gözlerin de yaşarıyor mu?

0|0
    0|0
    • Hayır ama kavgayı sevmem zaten ama korkak da olmak istemiyorum değilimde sadece cesaretim yok küçüklükten biraz içine kapanık büyüdüm ama sinirlenince ozaman yaparım korkmadan onun haricinde kavga olduğunu anladığımda kalbim hızlanıyor titremeye başlıyorum yakın arkadaşım olsq kavgada onu koruyamamaktan korkuyorum

• Ne yaşadın ameka tecavüz mü ettiler

• @Cansel65 fazla mqlsın galiba anlamıyorsan sus tqmqm mj 🤐

Yükleniyor...