Şimdi bunlara arkadaş denir mi? lütfen okuyun kafayı yicem yoksa?

bugün lisede hocanın biriyle tartıştım konuda şu ne ders işliyo sene bitti diye ne de bana hakkım olan notu veriyo derse katılıyorum notlarım sınıfta en iyisi ama hoca hep sözlüme düşük veriyo bende gittim hocaya söledim baya tartıştık falan bütün ders bana laf attı siz ders çalışın gibisine ben de bişe demedim ama baya sinirlendim hatta sinirden kafamı sıraya koyum ağladı sonra benim iki arkadaşım var gittiler hocayla gülüşmeler konuşmlar falan yaptılar tamam ben demiyorum hocaya cepe alın ama en yakın arkadaşımsınız ben ağlarken gidip gülmek olur mu ya? cidden bu arkadaşlığa sığar mı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cocukluk işte yaa sahte arkadaslar bosver mesafeni koy.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• denmez.

1|0
    0|0
  • En azından tanımana vesile olmuş bundan sonra daha dikkatli davranirsin bu arkadaşlarına karsı çok. büyük bir olay değil ama samimiyeti kesmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Senede mi brütüs 😄😄

1|0
    0|0
  • Sgmaz

1|0
    0|0
  • Bir öğretmen bir öğrencisini tanır bilir meraklanma sen başarı ölçeği olarak sadece yazılıyı mı değerlendiriyorsun bak mesela ukalalığından sözlün 1 olabilir bende öğretmenim öğretmenler asla öğrenci aleyhinde not vermezler hep lehine not vermeye çalışırlar ama senin gibi düşünenler olduğu sürecede hakeden haketiğini bulur..

0|0
    0|0
    • hocaya karşı yaptığım tek bir ukalalık dahi yok soru sorucağı zaman hep doğru cevap vermişimdir ayrıca kendiside düzelitirim dediği halde düzelmedi ve bana 100 versem ne değişçek dedi hadi not meselesini kapatalım daha okul kapanmadan konular bitmeden ders işlemeyi bıraktı ve son sınavları işlemediği konulardan yapçağını söyledi

• bu beni bağlamaz ama ayrıca ben hocaya sordum hocam ingilizce öğretmenliği nasıl diye yatıyorum görmüyomusun dedi ben bunları ses kaydı alsaydım mebe verseydim neler olurdu tahmin etmek o kadar zor değil

• Vallahi olayı bilmeden tek taraflı yargılayamam kimseyi ama herkes kendi vicdanına hesap verir eğer o vicdan sorumluluk var ise tabi.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu onlara söylemelisin eger mantıklı bir acıklamaları yoksa zaten hatalarını anlayacaklar arkadaş seçerken dikkat et iyi günler :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...