Sosyal bir yaşantım var ama hiç arkadaşım yok bunun sebebi nedir? soğuk biri değilim hatta ilk selamı ben veririm?

Sosyal bir yaşantım var ama hiç arkadaşım yok bunun sebebi nedir? soğuk biri değilim hatta ilk selamı ben veririm kız erkek fark etmez ama insanlar tanıştıktan sonra işte 1 2 gn iyi konuşuruz günaydın filan yazarım sonra yavaş yavaş soğurlar ve şuanda rehber bomboş bunun sebebi sizce nedir veya tavsiyeniz neler?

Güncellemeler:
Sosyal bir yaşantım var ama hiç arkadaşım yok bunun sebebi nedir? soğuk biri değilim hatta ilk selamı ben veririm?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı sorun bendede var ben görüşmeyi çok sürmediğime insanlara güvenmediğime bağlıyorum durumu kimse biraz güvensem arkadaş dost bilsem arkamdan konuştuğunu duydum oyüzden herkesle mesafeliyim malesef bende istiyorum sıkı kankam olsun ama güvenilcek insan yok

0|1
    0|0
    • ya görüşün çok güzel teşekkürler ben anne tarafı ispanyol türk değilim hep bir burdaki insanlarda çekememezlik laf sokma çabaları filan oluyor bu mesafeli olmayı nasıl başarıyorsun ama şöyle inan bende çok istiyorum sadece kankam olsun beraber saçmalayalım dertleşelim eğnelim yeri gelince üzülelim ama bulamadım

• tamam gönderiyorum benimkindede ömür gece yazar resim felan yoktur sadece oyun oynamak için açmıştım sürekli kullandığım facebook değil yani sosyal medyayla aram çok yoktur burasıda soru cevap felan yapıldığı için hoşuma gitti şimdi gönderiyorum aç kabul et isteği

• benimki açık zaten seni bekliyorum ben :)

• Niye yok arkadasin

0|0
    0|0
  • Demek ki ortak noktanız yok

0|0
    0|0
    • aslında ortak nokta var standart müzik film her gencin yaptığı şeylerdir bende gitaristim ama dediğim gibi komik tarafı çevre var arkadaş yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...