Komandoda Hangisi Üstün?

Bordo bereli mi yoksa mavi bereli komando mu daha üstündür ayrıca farkları neler?

0|1
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bordo bere üstündür
    Bordo bereliler dünyanı en başarılı birliklerinin 1. sırasında yer alır.
    Her türlü hava ve iklim savaş şartlarında karada havada ve denizde bulunur.
    Mavi bereliler ise komando birlikleridir.
    Kırsal ve dağlık alan askerleridir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Benim doguda askerlik yapmis bir tanidigim 'Gozunuzde buyutmeyin. Bordo bereli dedigin iyi nisanci olan, taktik yaklasmayi falan bulen adamdir ama dagda terorist pusu attiginda o da bizim gibi caresiz kalir eger kistirilirsa' der idi.

1|0
    0|0
  • Mavi bereliler hakkinda fazla bilgim olmasada net bisey biliyorum bordo berelileren daha cok can alır. Fakat bir bordo berelinin eğitimi çok çok çok zorludur ve inanamayacagin seyler yapabilir her an herseye karsi ne yapacagini bilir asla konusmaz zaten ve aileleri yoktur cogunun , veya iletisimi kesiktir cunku onlarin. Hayati budur. Mavi bereliler her gun bir pusuda giden sehitler diye biliyorum er 10basi falan.

1|0
    0|0
  • Normalde bordo bereli çok daha fazla egitimlidir ama en çok teröristi mavi bereli öldürür. Yani en çok yük mavilerdedir

1|0
    0|0
  • Bordo bereliler..
    Mavi bereliler genelde erlerdi ve başlarında komutan olur.
    Bordo berelilerin hepsi rütbeli askerdir. Özel eğitim alırlar.. Özel yetiştirilip görevlere gönderilirler..

1|0
    0|0
  • bordo bereliler normal askerlik gibi değil. tam olarak 2 3 yıl eğitim görüyorlar bordo bereliler kodrolu olmak ve gönüllü olmak şartı var. ama diğer mavi bereliler jandarma veya kara kuvvetleri askerleri onlar. ama bordo bereliler gibi üst düzey değiller.

1|0
    0|0
  • Bordo bereliler dünya klansmanında en üst sıralardadır. Rütbeliler arasından gönüllülük esasına göre seçilip üstüme 2-4 yıl özel eğitime tabi tutulurlar. Her türlü ortama ayak uydurmaları için yetiştirilirler

1|0
    0|0
  • Üstünlük yoktur. Mavi Bereli Jandarmadır, yurt içi terör olayları ile ilgilenir. Bordo Bereli Karacıdır, sınır bölgeleri ve yurtdışı güvenliğini sağlar.

1|0
    0|0
  • bordo bereliler daha çok süs köpekliği yapmak için varlar anca medyaya oynuyorlar
    mavi bereli kardeşlerim ise dağda bayırda pkk skiyor

1|0
    0|0
  • bordo bereliler üstün

1|0
    0|0
  • Bordo bildigin makina allah tum askerlerimizi polislerimizi hain ve kopeklerden korusun

1|2
    0|0
  • Bordolar üstün ve hepsi rütbeliden oluşur komondolar askeliğini yapan veya kolorduda ani müdahale için hazırlanan askerlerdir bordolar çok özel eğitimli olanlardır...

1|0
    0|0
  • Bordo bereliler en iyisi...

1|0
    0|0
    • Farkları ne peki mavi berelilerden?

• eğitim olarak çok iyi..
      dünyanın en iyi eğitimli askerleri...
      bordo berelilerin operasyon gücü çok yüksek...
      en iyi eğitimli askerler...
      dayanıklılık gücü en yüksek askerler...
      fark mı?
      bordo bereliler her yönden üstün...

• bordo bereliler özel kuvvetler. sayıları az ve tamamı rütbeli. çok sıkı eğitimlerden sonra alınıyolar oraya.

1|0
    0|0
  • bordo bere

1|0
    0|0
  • Bordo bere her zaman

1|0
    0|0
  • Bordo tabikide

1|0
    0|0
  • Bordo bereli.

1|0
    0|0
  • berenin ne önemi var. dost belli düşman belli...

1|0
    0|0
  • BORDO görünce itler kaçar

1|0
    0|0
  • Bordo tabiki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...