Yanlış mı yapıyorum dersiniz?

Bazen, insanlara karşı fazla soğuk olduğuma karar verdim. Yani, ne biliyim? Yanılıyormuşum gibiyim, bir yanım mesafeli olmak iyidir diyor, diğer yanımsa daha cana yakın olmamı söylüyor. Kafayı yiyeceğim! Yardım edin lütfen!

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir yanın insanlara karşı biraz daha sıcak biraz daha güler yüzlü içten ve samimi ol der ama insanlar yaptıkları ile yine kendilerinden soğuturlar ve aslında senin soğuk olmanın ne kadar haklı bir tutum olduğunu ortaya koyarlar, kısacası insanlar cana yakın davranılmayı haketmiyorlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Tanıyana kadar mesafeli olmak her zaman iyidir.

1|0
    0|0
  • sen nasıl mutluysan öyle yap. takıl kafana göre.

1|0
    0|0
  • Mesafeni korumaya devam et fazlasina luzum yok

1|0
    0|0
  • Yok soğukluk iyidir

1|0
    0|0
  • o senin kişiliğin yani senin onu özümsemen gerekir mesela ben cana yakın biriyim ama herkese değil sende o model olabilirsin dışarıdan çok katı durma sevecen bir karakter çiz ama çokta aşırıya kaçma tepene çıkarlar :)

1|0
    0|0
  • konu çok önemli herşeyin mesafesi farklı insanlardan kaç demek degil bu :D

1|0
    0|0
  • Ortasını bul

1|0
    0|0
  • Orta yolu bulmak önemli

1|0
    0|0
  • Sal gitsin.

1|0
    0|0
  • Yazım şeklinden soğuk davrandığını düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazen bende öyleyim

1|0
    0|0
  • insanlara nasıl yaklaşırsan onlarda sana o şekilde bir yaklaşım gösterirler dye bir söz vardırya o söze inanma. ben herkese sıcak yaklaşan biri olmama ragmen bna hep soğuk gelen yaklasımlari oldu insanların. hani anlam veremiyorum soguk davransam da kötü oluyorum sıcak davransamda. o yuzden bu işin sırrını çözersen bnada söyle bende öyle bir yaklasımda bulunaym. yoksa bende kafayı yicem.

1|0
    0|0
  • Bende sen gibi düsünürdüm, birazda sicak girisken olayim dedim o da olmadi demekki mesafe herzaman iyiymis

1|0
    0|0
  • Arayı bulmalısın. Cana yakın ama mesafeli olmalısın.

1|0
    0|0
  • Soğuk ol soğuk davran bu devir bunu gerektiriyor

1|0
    0|0
  • Böyl devam et. Sadece arkadaşlarına yine yakın ol, yeni tanıdıklarıma yavaştan açıl 😊

1|0
    0|0
  • Bende oyleyim :(

0|0
    0|0
  • Cana yakin ol ki sevenin cok olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...