Sizin de böyle can alıcı film kesitleriniz sahneleriniz var mı? Paylaşır mısınız?

Sizin de böyle can alıcı film kesitleriniz sahneleriniz var mı? Paylaşır mısınız?

1|2
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• https://m.youtube.com/watch?v=eAkdKcnJRZ0 hatırla Sevgili deniz gezmiş idama giderken

2|0
    0|0
    • o sahneyi çok iyi somutladım. idam günü gelip çatınca, o sevdiğim, alıştığım giysilerimi giyeceğim: postallarımı, parkamı.
      beyaz ölüm gömleği giydirmek isteyecekler, giymeyeceğim. kesin. direneceğim ve giymeyeceğim.
      öyle her zamanki eyleme gidiş tavrımla gideceğim.
      yok, tıraş falan da olmayacağım.
      gidip, oturup, önce bir sigara yakacağım orada.
      sonra demli, sıcak, güzel bir çay içeceğim.
      *ha bak, rodrigo'nun o ünlü gitar konçertosunu dinlemek isterim orada. bak, bunu çok isterim. sanırım, asılacak bir insanın son isteğini geri çevirmezler. bunu isteyeceğim.*
      avukatlarımın idamda bulunma hakları var. onların orada olmalarını isteyeceğim, kesin isteyeceğim. gelmeleri gerek. çünkü bizden sonrakilere umut verecek bu sahne. asılışımız güme gitmemeli. ipe nasıl gittiğimizi, gelecek kuşaklara anlatacak doğru dürüst, güvenilir görgü tanıkları bulunmalı orada.
      bir de kendim çıkıp urganı kendim geçireceğim boynuma. bunu çok istiyorum. cellat falan

En İyi Kız Görüşü

• Nedense incir receli son sahnesinde aglamistim 😂😂😂 ama en cok ghajini nin kizin olduruldugu sahne cok huzunlu dramli... 3,4 kez izledim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok hayır

1|0
    0|0
  • Bu film değil ki dizi :) diziler kolay kolay etkilemez beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...