Ailesine bu mektubu bırakıp intihar eden kız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu bir veda. Beni bu hale getirmede payı olan herkesi intiharımdan sorumlu tutuyorum. Sevmediniz beni bıraktınız ben sizin etrafınızda dönerken siz ben görmediniz. Beni yargıladınız, kızdınız, hakaret ettiniz. Koskoca dünyaya sığdıramadınız beni bir avuç toprağa sığacağım. Başka çıkar yol bırakmadınız nereye gitsem mutsuz oldum hayatım heryerde zehir oldu ama en çok olmak istediğim yerde -sizin yanınızda- zehir olması koydu. En sevdiğim insanların beni evimden kovması koydu. Küçüklüğümden beri size dört kolla sarılmaya çalıştıkca kollarımı acıtmanız koydu. Uzatmayacağım söylenecek çok söz var ama artık anlam yok. Elveda

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dışlamışlar kızı yazık ! Okurken içim acıdı. Neden insanlar böyle ya neden biri anlatsın...

1|0
    0|0
    • bende çok etkilendim aileler maalesef cocuklarina bunu yapabiliyorlar

• Dünyaya getirirken her şey iyi ya sonra? O kızın ne suçu günahı vardı da intiharın eşiğine sürüklediler kendilerinden utansınlar

En İyi Kız Görüşü

• Yazık etmiş kendine diye düşünürüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İntihar bir çözüm değil sadece kurtulabileceğini düşünüyor ama öbür dünyada kabir azabı var. Zor bir durum ama bunlar birer imtihan ben bunu bilirim.

1|0
    0|0
    • Bu arada yazan senmişsin. Bak hayat bir pencereden baktığında kötü görünebilir ama sabret ve dua et. Allah bir şekilde hayırlısını nasip edecektir. Lütfen yapma. Hani bizim elimizden gelen bir şey varsa gerçekten samimi yardım edebiliriz.

• benim olduğum sonucunu nerden çıkarttın :) benim değil sadece etkilendim mektuptan durumuma yakın oldugu icinde paylasmak istedim

• Gerçekten etkileyici kim bilir ne yaşadı Allah affetsin inşallah keşke bu dünyadan gitmeyle bitseydi herşey ama ahiretini sıkıntıya soktu Allah affetsin

1|0
    0|0
  • İntihar çözüm mü? Hic bir psikolojik hastaligin intihara sürukleyecek kadar güçlü olabilecegine inanmiyorum. ALLAH buna izin vermez eminim buna. Intihar etmek çözüm

Degil her turlu Tanrinin avcunun içerisindesin ölsenddm yaşasanda. degişen bişe otjtmayack.

0|0
    0|0
  • cok ''ilerici'' olmanin yan etkileri.

0|0
    0|0
  • Ölünün arkasından konuşmaya gerek yok. Allah c. c. rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Yani bunlari sana yaptilarsa bence intihar sana kotuluk olur hayatta kalip bunlari sallamayarak kendi ayaklarinin ustunde durman daha iyi olur. Hayattayken onemsemeyenler olunce mi onemseyecek boylemi duşunuyon. Bence saçmalama hatta sıçtirtma çarkina

0|0
    0|0
  • Öleceksen usulca öl..
    Laga luga yapip asap bozma!

0|0
    0|0
  • İntiharr çözüm yolu olsaydı dünyada insan kalmazdı kim bilir nasıl bir psikoloji içindeki çıkamıyor öldüyse allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • sen değilsin demi?

0|0
    0|0
    • evet benim ve intihar etmeden önceki son faaliyetimde ks dd intihar mektubumu paylaşmak 👏👏

• senin söylediklerinin de hakaretten farkı yok onun için dediğim şeyden pişman değilim, burada bir soru soruyorsan cevap verenlere nazik ol, özelliklede seni hiç tanımadığı halde senin için endişelen insanlara

• tamam haklısın kusura bakma

• Usulca nicke ve yaşa bakın.

0|0
    0|0
  • aile hakkında konuşulacak çok şey var

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • bu bir bahane değil tabiki. nolursa olsun yaşamaya devam etmek gerekir...

0|0
    0|0
  • Ergenliktir 1-2 yıl beklese geçerdi oysa :(

0|0
    0|0
    • 24 yasinda ergenlik bravo herseyle boyle dalga gecin

• ergenlik değil depresyon diyoruz biz ona psikolojide

• Oooooo depresyon? Major mu manik mi çeşidi nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

• isterse yemek tarifi yazsın. her intihar notu duygulandırıyor beni

1|0
    0|0
  • Kizda akil yok

0|0
    0|0
  • Üzücü

1|0
    0|0
  • Bunu yapabilecek cesarete ihtiyacım var bu hayat yaşamaya değmiyor gerçekten.

0|0
    0|0
  • Mektup bırakmayı mantıksız buluyorum bu benim değerimin farkına varın demektir öleceksen yazma mektup ya

0|0
    0|0
  • Ergenliğe yenik düşmüş

0|0
    0|0
  • Gucsuz ve umutsuz derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...