Ahmet kaya dinleyenler ve dinlemeyenler? Sevenler sevmeyenler? Lütfen detaya bakar mısınız?

Öncelikle ahmet kaya'yı sever misiniz? Şarkılarını türkülerini vs?
Önerecek olsanız hangi şarkısını önerirsiniz?
Asla ama asla provakatif bir amaçla sormadım O tür düşünen insanlarda lütfen yorum yapmasın..!

Güncellemeler:
Öncelikle ahmet kaya'yı sever misiniz? Şarkılarını türkülerini vs?
Önerecek olsanız hangi şarkısını önerirsiniz?
Asla ama asla provakatif bir amaçla sormadım O tür düşünen insanlarda lütfen yorum yapmasın..!

0|1
11|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Ahmet kayanın serefsiz olduğuna ınanmıyorum ben , onu sevmeyenlerın oyunudur bu , ben severım en çokta kafama sıkar gıderım penceresız kaldım anne sarkılarını dınlerdım ,

1|0
    0|0
    • Herkesin şahsi düşüncesi o yüzden soruya o tür bir yaklaşım veya yazım yapmadım
      Dediğin gibi penceresiz kaldım anne bir baş yapıttır
      Yorumun için teşekkürler

• söylemek istedim ne terslıyosun beee Aaaa :D

• o mahur beste çalar, müjdan'la ben ağlaşırız
    https://www.youtube.com/watch?v=YwKWvUQqWv8

1|0
    0|0
  • Siyasi olarak pek sevmesemde müziğin evrenselliğinden dolayı dinlediğim bir sanatçı. Emin ol atıp tutanlarda dinlerler efkarlandiklarinda :)
    Nerden bileceksiniz
    Acılara tutunmak
    Yuregim yanıyor

1|0
    0|0
    • Bir söz vardı Solcuların son sesle, İslamcıların kısık sesle, Ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir diye Müzik evrenseldir o yüzden ahmet kaya da dinleyen ahmet şafakta dinleyebilir
      Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

• Rica ederim bir nebze katkım olduysa :)

• Olmaz mı... Tarumar ettin beni :(

• Şiire gazeleeed çok güzelll

1|0
    0|0
  • Şafak türküsü.. gözlerim dolar her dinlediğimde. Ahmet kayanın her şarkısı dinlenir. Ayrıca çok severim kendisini de

1|0
    0|0
  • Ahmet Kaya'yı pek sevmem ama şarkılarını dinlerim.

1|0
    0|0
  • Provakatif falan boyle bir açiklamaya gerek yok burda kimsenin ahmet kayaya laf edecegini sanmam o denli şereften yoksul bir üye yoktur bence. Butun şarkilari guzel.

1|0
    0|0
    • O kadar çok sorum kaldırıldı ki ve öyle saçma sebeplerle o yüzden bu açıklama iyi oldu
      O kadar şeref yoksunu var ki bunu anlatmak nerdeyse imkansız
      Yorumunuz için teşekkürler

• Ya şu laf uzatanlar degil insan hayvan bile olamazlar. Görmemezden gelmek en güzeli tartişmana bile gerek yok bence çunku boşa anladin mi bişeyi bilip bilmeden araştirmadan aa teroristmiş damgasini vuran ergenlerle dolup taşiyor o yuzden yok onlar

• Belki de haklısın en iyisi görmezden gelmek

• Biz seninle birbirimizden habersiz bir Ahmet Kaya şarkısının nakaratında ağlamadıysak, yazıklar olsun bize!

1|0
    0|0
  • çok severim. ben yakarım geceleri şarkısını çok severim

1|0
    0|0
  • Ben ahmet şafak dinlenrim ülkücü ugur işilak dinlerim

2|0
    0|0
    • Müzik evrenseldir
      Yorumunuz için teşekkürler

• O sizin şahsi görüşünüz yine de teşekkürler

• Terörsler bunları çok seviyorlar

• Sen hepsini dinle liste yap hepsinde ayrı bir tat hepsinde ayrı bir şevket var

1|0
    0|0
  • Kendisini pek sevmem ama şarkılarını dinlemişimdir

1|0
    0|0
  • yıllarca dinledim, çoğu şarkısını severim, kendisini sevmem ama uzun zamandır dinlemiyorum

1|0
    0|0
    • Kendisini sevip sevmemeniz sizin şahsi düşünceniz soruyu o amaçla sormadığımı belirttim yorumunuz için de teşekkür ederim

• rica ederim

• ve tuhaf birşey demedim, sevenine de saygım var, dinleyenine de, ruhsal olarak ihtiyacım olursa bende tekrardın dinlerim, çok fazla cevap attım, bildirim için kusura bakma :D

• Provokatör paylaşım yönetim soranın idamını talep ediyorum.. Ahmet Kaya'nın kişiliğine bayılmıyorum tanımamda kendisini ancak sesinin çirkin olduğunu söylemek yanlış olur. Dinlediğim birkaç şarkısı türküsü var. Şarkılarıyla duygulara hitap etmiştir. Düşünceleriyle kime ne ifade etti bilemem. Sadece müzik kısmıyla ilgileniyorum. Penceresiz Kaldım Anne, Nereden Bileceksiniz, Ağladıkça..

0|0
    0|0
  • Biz üç kisiydik şarkısı benim için en değerli şarkı

2|0
    0|0
  • Bir de sen gitme

1|0
    0|0
  • severim

1|0
    0|0
  • Kendine iyi bak, Hep Sonradan, Sevgi Duvarı bence şarkılarının çoğu 10 numara ama bu üçü başı çeker

1|0
    0|0
  • Ahmet kaya..
    Sevemezsin...
    Dinlenmez mi ya..

1|0
    0|0
  • İçimde ölen biri var
    Nereden bileceksiniz
    Ağladıkca
    Yüreğim yanıyor

1|0