Engelli birini görünce yüzünü buruşturan var mı?

Engelli gördüğümde yüzümü buruşturuyorum ama onlara hakaret etmem yanlış anlamayın

Güncellemeler:
Onlara üzüldüğüm için bakamıyorum sanki bende onlar gibi olacakmışım hissi oluyor

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onlara acır şekilde bakmak büyük ayıp ve günah. Onlar için üzülebilirsin ama bunu yüzüne yansıtma. Kötü bir durumu yüzüne yansıtır gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kezban uyarisi dikkat dikkat!

0|0
    0|0
  • Buruşturmuyorum

0|0
    0|0
  • bilmem anlatabildim mi ;)

http://i.hizliresim.com/4r7oDL.jpg

0|0
    0|0
  • Beddua etmem ama kendimi tutamadım
    ALLAH bin türlü belani versin. Sizin gibi insanla yaşamayi hak etmiyo. Gerçekten insanligimdan utaniyorum.

0|0
    0|0
    • Ne maksatla buruşturduğumu yanlış anlamışsın

• engellilere karşı bir tutumum yok. herkes onların durumuna düşebilir. öyle birini gördüğümde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır aksine yardımcı olurum... Sonradan engelli olmayacağının garantisi var mı söyle bana?

0|0
    0|0
  • yüzüne baka baka buruştuyorsan bu ayıp bakmamayı denemelisin yoksa etraftan çok eleştri alırsın belki kavga bile edebilirsin

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam. Allah yardımcısı olsun derim içimden. Bide yüzüne karşı tebessüm ederim :)

0|0
    0|0
  • Yapmam asla. Sende yapmamaya çalış herkesin başına gelebilir allah korusun

0|0
    0|0
  • Burusturanlar beyinden engelli

0|0
    0|0
  • Allahtan yardım dilerim

0|0
    0|0
  • Bende de o durum var Allah im kimseye yasatmasin böyle bişey ama çok şükür halime

0|0
    0|0
    • Aynen bende çok şükür ediyorum Allah'a

• Çok şükür

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır bunu onlara hissettirmek istemem çünkü çoğu farklı bakışlara maruz kalmaktan rahatsız ve üzülüyorlar. Onun için bakmamak en iyisi bence

0|0
    0|0
  • Hayır buruşturmuyorum

0|0
    0|0
  • Herkes bir engelli adayidir. Yuz burusturmanda hakaret ile ayni seydir.

2|1
    0|0
  • Onların farklı olmadıklarını düşündüğümden dolayı herhangi ekstra bir şey yapmıyorum. Ama tabii ki de onlara pozitif ayrımcılık yapmak bizim insanlık görevimiz

0|0
    0|0
  • Ben bakmıyorum bile yanlış anlamasınlar diye.

0|0
    0|0
  • Ben gülümserim hep

0|1
    0|0
  • o ne demek öyle

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Sende öyle olabilirsiniz diyince