Psikolojik sorunlarım var yardım edecek kimse yokmu?

gereksiz anlamsız ansız sinirlenmer oluyor şu an da olduğu gibi hiç tanımadığım birini sebepsiz yere öldürebilirim. İntihar etmekte istiyorum bazen ama beceremiyorum ne olacak bu işin sonu :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• intihar et

0|1
    0|0
    • allah korkusu daha ağır basıyor :(

En İyi Erkek Görüşü

• boksa falan yazılsana panpa veya kız arkadaşın yok sanırım mutlu değilsin

0|0
    0|0
    • Kız arkadasım yok ama sorunun bundan kaynaklıdığını düşünmüyorum üstadım

• Panpa gün içerisinde hiç sinirli bir insan değilim ama kafamı yastığa koyduğumda birden öfkeleniyorum ve şiddetli baş ağrısı oluyor doktora gitmekte istemiyorum acıkcası

• ozaman var bir kaç birşeyler kendine kızıyorsun panpa ne suç işledin veya ne yapman gerekirken yapmadın?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bu hayattan beklentilerinden kaynaklarınıyor. Bir şeylerin olmasını çok istemişsin kendi çapında uğraşmışssın olur gözüyle bakmışssın ama olmamış. Şu anda üzerinde bir baskı olduğunu düşünüyorsun psikolojik baskı, üstelik sorunlarını birileriyle paylaşmayı da sevmiyorsun sanırım bir konuda , çevrenin beklentisini karşılayamamak farketmesende seni üzüyor olabilir

0|0
    0|0
  • Ben de çoğunlukla bu ruh halindeyim, ve girişimlerim de mevcut. Hayatında gelişen öyle olaylar olur ki, bu düşünceler kafandan uçar gider.

0|0
    0|0
    • Dünya yansa umrumda olmaz :)

• neden böyle düşünüyorsunuz¿

0|0
    0|0
    • İşte bende bilmiyorum biraz mutsuz bir hayatım var bu yuzden olabilir belki.

• hayat güzel intihar filan düşünmeyin dışardaki hayatınızı değiştirmeye bakın malum hepimiz bunalıyoruz dikkate almamalısınız

• doktora git

0|0
    0|0
  • sakinleştirici bitki çaylarından iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pok yoluna gidicen ya hapse ya topraga :D son boyle

0|0
    0|0
  • Amatem e git sorunu cozerler.

0|0
    0|0
    • uyusturucu bagımlıları için değilmİydi o hastane

• Hayir psikolojik destek alkol uyusturucu ofke kontrol. Gibi bende yarin gidicem ofke kontrol icin bir memur ile münakaşa yasadik.. Fazla ileri gittim galiba.

• O bendede oluyor havadan kaynaklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...