Kapat

Köpekler geceleri neden topluca havlarlar?

bir bilginiz var mı dini açıdan bir anlama mı geliyor? hiç susmuyolar uluyolar havlıyolar niye acaba?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bence gece dışarısı sessiz olduğu için biri havlayınca diğeri de havlıyor iletişime geçiyorlar galiba :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Farklı boyutlardan varlıkları gördükleri için.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• bir köpek tehlike hisseder havlar diğer köpek bölgesini korumak için havlar bunu duyan köpekler sinyali alır ve devam eder bir süre sonra kesilir.

1|1
    0|0
  • Nöbetçi senfoni orkestrası :)

Dini açıdan ne olabilir hem maden dine o kadar bağlıyız inandığın dinin kitabı ne diyor bu konuda bir bilgi vermişmi eğer kitapta yoksa demekki gece köpekkeln toplanıp uluması köpeksel bir duygudur grup olup çığlık atmayı seviyorlar

0|1
    0|0
  • Bence korkuyorlar karanlıktan :)
    hakankaya.org/.../...ayi-yoksa-kopek-olur-kedi.jpg

0|0
    0|1
  • Burda bazen toplanırlar bildiğin çeteler bide birbirlerini çağırıyorlar sanki zeki behçet ismet gelin la diye:/

0|1
    0|0
  • Üç harflileri görüyorlar

0|0
    0|1
  • Köpekler işte iki ayaklisida aynı dört ayaklisida birlik olunca Havlar hepsi

1|0
    0|1
  • Köpekler çok yüksek ve çok alçak ses frekanslarına duyarlıdırlar. Ezan sesini de uluma olarak algılarlar ve bu yüzden uluyarak cevap verirler.

0|0
    0|0
  • Cinlee geliyo cunku knk

0|0
    0|1
  • Havlayan kopek isirmaz bosver.

0|1
    0|0
  • Genelde ezan okunurken havlarıyotlar ama köpeklerin lanetli hayvan olduklarını okumuştum bir kitapta belki Af diliyorlardır

0|0
    0|1
  • Huzursuzlardır belki

0|0
    0|1
  • Hayvanlarin gozlerinde insanlardaki gibi maneviyat dusunecek olursak perde yoktur derler hocalar ve bu nedenden dolayi seytanlar ve uc hatfili olanlari fordullerimda havlarlar

0|0
    0|1
  • Bölge hakimiyeti ve koruma güdüsü

0|1
    0|0
  • Kendilerinden geçiyor hayvanlar :D

0|0
    0|1
  • Ben daha çok ezan okunurken havladıklarına şahit oldum hemde çok kez. Onlarda Allah'ı zikrediyorlarmış.

0|0
    0|1
  • cinleri görürler diye özellikle sabah ezanı vakti

0|0
    0|1
  • bir tas at susarlar

0|0
    0|1
  • aralarında bir tane top köpek var :D onları gaza getiriyor o yüzden topluca havlıyorlar :D

0|0
    0|1
  • ruhanilerle savaş halinde oldukları için...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• sürü toplamak için

1|1
    0|0
  • Köpekler, tehlikeyi ve belayı önceden sezen üstün canlılardır. Gecenin karanlığıyla getirdiği tehlikeleri sezdikleri için havladıklarını düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • şu an bütün köpekler havlıyor mahallede

1|1
    0|0
  • cinlerle muhabbetin dibine vuruyolar

0|0
    0|1
  • Belki korkuyorlardır :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...