Kapat

Bir erkek karısına neden şiddet uygular?

Sorum acık net genelde evliliklerde şiddet olayına daha cok oluyor sizce bir erkek neden eşine şiddet uygular?

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• insanlıktan nasibini almamış, vicdansız , karaktersiz ve ezik bir zavallı olduğu için... bu kadar.. genelde kelimesi çok yanlış bir kelime bu arada.. erkeklerin genelini bununla itham etmeniz yanlış.. karaktersiz adamları, tanıyamayıp evlenen kızlar varken her yerde, tertemiz iyi niyetli erkeklere sıkıcı gözüyle bakıp , sonra genelde demeniz çok çok yanlış.. beş para etmez erkekleri bize örnek gösterip genelde şiddet var demenizi esefle kınıyorum.. düzgün bir erkek bulun kendinize, şiddet görmeyin.. şiddete maruz kaldığınız an da, daha o an evi terkedip boşanın.. şiddet uygulayan bir erkek asla durmaz.. ne düzgün erkekler elleri cebinde yapayalnız geziyor sokaklarda.. nerede zibidi , kolunda nişanlısıyla vs geziyor.. sonra ne oldu... dövdü.. kusura bakmayın ama, kızlar yanlış seçimlerinin sonuçlarını böyle görüyorlar.. sonradan değişti vs ye de inanmıyorum.. şiddet eğilimi olacak bir erkek, mutlaka bunun sinyallerini verir... kimisi de döverim seni, döverim seni der asla fiske bile vurmaz.. birlikte olduğunuz erkeği iyi ölçüp biçin.. agresif ve sinirli insanlardan uzak durun.. biz öğretmeyelim bunu da.. ve tekrar tekrar kınıyorum sorudaki üslubu... karaktersiz ezik erkeklerle genel erkek nüfusunu bir tutmayın.. hata edersiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Konuşarak orta yolu bulamaz. Susmayı da acizlik olarak görür. Şiddeti de çözüm. Sonuç? Hüsran.

0|0
    0|0
  • adam olan uygulamaz erkek olan uygular

0|0
    0|0
  • Şiddetin her çeşidine karşıyım şiddetin haklı bir yani olamaz
    Malesef Güçlü'nün güçsüz olanı bilgisiyle değil de kaba kuvvet yönünde kullanarak yapmış olduğu eylemde nefret ediyorum yazık ve aciz lik göstergesidir

0|0
    0|0
  • Onların agzina sıcayım ben

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olmadığından, kişiliksiz ve karaktersiz olduğundan

0|0
    0|0
  • Sorunun daha doğru versiyonu şöyle olmalı;
    Gücü olan insan neden zalim olur veya neden haksız yere gücünü kullanır

Cevap; karakteri yeterince gelişmemiş, inancı zayıf, hayvani dürtüleri insanlığından güçlü...

0|0
    0|0
  • eşine şiddet uygulayan erkek, yeterince '' Erkek '' ve yeterince '' Adam '' ve yeterince '' İnsan'' olamamıştır.
    Yani lafı fazla uzatmadan,
    - Yeterince olamadığı için şiddet uygular.

0|0
    0|0
  • Çünkü ağır şerefsizdir

0|0
    0|0
  • Aciz olduginu bilir bir sekilde gucunu kanitlamak icin adamligi yetmez erkekligini kullanir.

0|0
    0|0
  • sonradan pişmanlık duyup aklından çıkartamıyorsa büyük ihtimal sinir problemi vardır tedavi görmesi gerekir

0|0
    0|0
  • acizdir de ondan

0|0
    0|0
  • Acizdir, cahildir, gözü dönmüş güçsüze eli kalkan bir hayvandır o insan. Erkek olarak dünyaya gelmiştir ama Adam olamamıştır daha

0|0
    0|0
  • Eğitimsızlik
    cahillik
    acizliktir kadına şiddet

0|0
    0|0
  • Pi-ç olduğu için.

0|0
    0|0
  • gücü ancak ona yetiyordur haysiyetsizin.

0|0
    0|0
  • Bikac sebebi olabilir.1 hayvandir 2 sinirini gucunun yettiginden cikaran bir hayvandir 3 erkeklik duygusunu o sayede geri kazndigini dusunen bir hayvandir

0|0
    0|0
  • Şiddet uygulamaya kesinlikle karşıyım ama çenesiyle kocasını hayattan bezdirenlere şahit oldum. 😃 Çocuk yoksa direk bosayacaksin öylelerini uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0
    • Acaba o cene neden bu kadar cok cıkıyor bir dönüp baksanız neler yaptıklarınıza

• Beni o kefeye koyma istersen. 😃

• Lutfen Erkek Deme Bır Cınsıyet Yoksunu Hayvan Dersen daha Iyı Olur.

0|0
    0|0
  • Erkek ama Adam değil!

1|0
    0|0
  • Basitlik başka bişey değil kendini beğenmiş ukala

0|0
    0|0
  • Kesin bişey yapmıştır

0|0
    0|0
  • sanırım son çare olarak görüyorlar ama yanlış yapıyorlar

0|0
    0|0
  • aslında asıl soru bir bayan öyle bir erkekle nasıl evlenir olacaktı bence :))

0|0
    0|0
  • Eğitimsiz hayvansa uygular ama kadında kadın gibi olmalı onuda diyim

0|0
    0|0
  • ezik olduğu için başka bir açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • Bence bunun hiçbir açıklaması olmaz, olamaz..

0|0
    0|0
  • Gücünü göstermekten zevk duyar bazi karaktersizler

0|0
    0|0
  • İnsan demem ben ona zaten elime gecse verecem odunu verecem odunu

0|0
    0|0
  • zayıftır kadın

0|0
    0|0
  • O insan piskolojisi bozulmuş insan bile diyemiceģimiZ kişiler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• Acizliğinden.

0|1
    0|0
  • Karakteri oturmamıştır ve hayatı boyunca hep eziklenmiştir. Bu yüzden kendinden daha güçsüz bir varlığı, kadını döverek kendi b. ktan egosunu tatmin etmeye çalışır.

0|0
    0|0
  • Çünkü şeref yoksunu

0|1
    0|0
  • Simdi birsey söylerdim ama terbiyem müsade etmiyor...

0|0
    0|0
  • çünkü adam değildir...

0|1
    0|0
  • gucsuz bir karakter

0|0
    0|0
  • Acizliginfen

0|0
    0|0
  • acizliğinden

0|0
    0|0
  • O erkek eğitimsizdir, Tanrı korkusu yoktur, o erkek insan değildir. O erkek, erkek değildir.

0|0
    0|0
  • damarında adamlık olmadığı için

0|0
    0|0
  • Bence o kişinin karaktersizliğinden kaynaklanır. Mesela düşünüyorumda ben erkek olsaydım eşime asla el kaldırmazdım^^
    Karakter meselesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...