Yalnızlık kader midir?

Yalnız olmak , kalmak kaderiniz mi yoksa tercih mo ettiniz? Bence kimse bile isteye yanlız olmak istemez.

0|1
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben bilerek yalnızım . aslında yalnızda değilim :D ailem var , ailem olmasa bile Rabbim var gene yalnız kalmam. soru sevgili eş olaraksa ; bu benim seçimim , artık hayatıma hatun sokmuyorum , girmek istedikleri halde sokmuyorum , demek ki kaderimi kendim çiziyorum :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bence bizi seven birisi bizi koruyordur :) kimse yalniz degil, sadece mutsuz... Kader diyorum ben :) Eger yanlis insanlara denk geliceksem, yanlis yola sapacaksam tek basima kalirim arkadassiz kalirim sorun degil :)

0|0
    0|0
  • Kader dedigin aslinda sağa sola açılan milyonlarca kara yolunun hepsidir. Yaptigin tercihlere göre gidecegin yolun sonunda ne olacagi bellidir.

0|0
    0|0
  • Tercihtir

0|0
    0|0
  • Yoo istedim bilerek ve isteyerek bir

0|0
    0|0
  • Bazen kader bazen bir seçim

0|0
    0|0
  • yalnızlık gibisi var mı yaaa özgürsün

0|0
    0|0
  • Tercih olmasa bile yeterince sosyal olmamanın sonucu

0|0
    0|0
  • şimdi niye yalnız kalıyos orda da sıkıntı var ama

0|0
    0|0
  • Yalnızlık kötü 😔

0|0
    0|0
  • Kader

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Kader de zaten bizim tercihlerimizin külli irade sonucu yaratılmasıyla meydana gelmiştir. Her şey kaderdir.

0|0
    0|0
  • kendim tercih ettim kimseye muhtac değilim diye diye böyle oldum

0|0
    0|0
    • Zorunlu bir kabullenmislik

• biraz da küçüklükten beri böyle kimseyle fazla yakın olmayı sevmem

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalnızlık yaptığımız hataların bedelidir bu hataları telafi etmek yerine kadere başlarsak eğer daha çok yalnız kalırız bir tabi bunun yanı sıra hayattan yorulup sıkılıp insanlardan kendini uzaklaştıran kolaya kaçan insan tiplerini görmek de mümkündür

0|0
    0|0
    • Aslında yalniz olmak bazilarina gore zarar görmemek için yapılan bir eylem

• Tercihtir.
    Tabi ki insanlar isteyerek yalnız kalmaz belki ama yalnızlığı hak edecek şeyler yapmıştır. Ve bir insan kaderini kendi belirler kader sabit değildir bana göre yalnızlıkta tercihtir.
    Açıklama yeterli bence 🐼

0|0
    0|0
  • Açıkcası kendi tercihim değil 😄

0|0
    0|0
  • Her insan kalabaliklar içerisinde yalnızdır.

0|0
    0|0
  • biraz sana bağlı biraz da kader

0|0
    0|0
  • Tercih 😈😈

0|0
    0|0
  • Yalnızlık tercihimdir. Beni bu tercihten caydıracak birinin çıkmaması kader. Bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...