Antisosyallikten nasıl Kurtulabilirim?

Merhabalar. Ben 18 yaşında bir erkeğim. Antisosyal birisiyim. Dışarı çıktığımda herkesin beni izlediğini düşünüyorum. Sanki çıplağım gibi geliyor. Sürekli kapşon takıyorum ve kendimi gizlediğimi düşünüyorum. Arkadaşlarım var ama onlarla da o kadar konuşmuyorum. Sürekli okulda (97 Kasım doğumluyum) sınıfta oturuyorum ve en fazla koridora çıkıyorum. Kızlarla iletişimim 0. Bir soru sorduklarında yüzlerine bakamıyorum ve sanki onlara asılıyorum gibi geliyor. Yabancı insanlarla hiç iletişime geçemiyorum. Bana soru sorduklarında sadece evet veya hayır der gibi ses çıkarıyorum. Agresifim ve kural istemeyen birisiyim. Kızlara birkaç kere açılmaya denedim ama hiçbir zaman olumlu sonuç alamadım. Arkadaşlarım ve ailem dışında herkesten nefret ediyorum. Alışveriş merkezlerine, kafelere v. b yerlere gidenlerden nefret ediyorum. Sosyal medya whatsapp dışında kullanmıyorum. Sürekli olumsuz düşünüyorum. Derste tahtaya çıkamıyorum veya ödev olduğunda konu anlatamıyorum ve sürekli eksi alıyorum. Kendimden her şekilde nefret ediyorum. Arkadaşlarım sürekli yakışıklı çocuksun ama kullanamıyorsun diyorlar. Yalnız yürürken sürekli etrafıma bakarak yürüyorum. Biriyle konuşurken sürekli heyecandan terliyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

0|0
44

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...