Eser Yenenlerrr Ks ye ünlü olmadan önce foto atsa şişman dersiniz şimdi ise sempatik yağuşuklu dersiniz kızlar açklyn?

Eser Yenenlerrr Ks ye ünlü olmadan önce foto atsa şişman dersiniz şimdi ise sempatik yağuşuklu dersiniz kızlar açklyn?

Güncellemeler:

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır şişman. Yakışıklı değil. Öncedende olsa öyle derdim. Şimdide. Gerçek bu. Sadece sempatik.

0|0
    0|0
    • Ama normalde sevgilisi olmayacağı kızlar sevgilisi onun normalde sarsan o kızlara onla çıkmazlar

• Alakası yok. Her insan tipe önem vermez. Demek ki sevdiriyor kendini. Ünlü olmasına bağlamak gerekmiyor.

• Hıııı tamam

• Demem

0|0
    0|0
    • Peki diyenler neden diyor sence bir şey daha soruncam demem diye kestirip attığına göre zayıfsın yarma diye tabir edilen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz kaslı spor yapanlar değil mesela benim gibi 185 boy 90 küsur kilo göbekten çok kalıp var omuzum filan geniş bacağın filan kalın...

• Diyenlerin neden dediği hakkında bir fikrim yok ne desem yalan olur zaten ben insanları çok anlayan biride değilim

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...