Mutsuzum ve değişmek için mücadele etmeye değer mi?

benim boyum kısa ve zayıfım. Yaşıtlarımın yanında fiziksel olarak baya küçük kalıyorum. Çocukluğumdan beri rahatsız edici bir durum oldu bu. Doktorlarla görüştüm ve normalde benim yaşımdaki birinin artık vücudu gelişimi durmuş olarak değerlendiriliyor. Ancak benim vücut gelişimim yaşıma göre geriden geliyormuş. Yani eğer çabalarsam değişme ihtimalim var ve az bir değişiklik bile oldukça önemli oluyor. Yediklerimi dikkat edip, egzersizler yaparak deneyebilirim bir yandan bunu çok istiyorum ama diğer yandan hiç bir değişiklik olmazsa üzülürüm diyorum ve bir türlü harekete geçemiyorum. Bu şekildede mutsuzum ama denemeyede cesaret edeniyorum napıcam bilmiyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dene bence ne kaybedersin

0|0
    0|0
    • bende kendime öyle diyorum ama ümitlenipte hiç bir değişiklik olmazsada öylece kalırım daha çok mu üzülürüm diyorum çok kötü karamsar kaldım. Aslında böyle bir karamsarlık saçma ama işte çıkamadım içinden

• teşekkür ederim :)

• Ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Boyun ve yaşını yazsaydınya

0|0
    0|0
    • doktorlarla görüştüm ve cevabımı aldım zaten gerek var mı tekrar sormaya onu

• Fazla güvenme kimseye

• yazdıklarımı yanlış okudun heralde

• Hacı ulan bu beni anlamaz dersin de hayatta gül kitap oku hadi ordan et milleti vallahide en mutlusu sen oluyosun

0|0
    0|0
    • haklısında ben kötü hissediyorum işte öyle çevredekileri bıraksam ben mutlu değilim

• seninle bunu tartışacak değilim sonuç olarak mutlu değilim. Aşk acısını günlerce çekip sevdiği kişinin yanına gidemeyen benim mesela öyle uzaktan bakıldığı gibi ilerlemiyor

• Aşk sa bilemem uzağız oralara hadi eyv

• kafani rahatlat ve dene..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...