Bunun acısını size nasıl anlatayım?

Az önce 9 yaşındaki bir kız 5 yaşındaki bir kıza "neden şort giydin sana tecevüz ederler" dedi. Bunun acısını size nasıl anlatayım?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk deyip geçilmemeli. daha bu yaşta öğrenmiş hayatı. bu ülkede doğmak bunu gerektiriyor çünkü...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şort ile bitseydi iyidi ülkede 2 aylik bebeğe tecavüz edende var türbanlı kıza tecavüz edende var köpeğe ördeğe hatta damacanaya bile tecavüz eden var... giyim ile olsaydı fransada almanyada tecavüz vakaları tavan olurdu ama yok denecek kadar az hatta yapanların çoğu yabancı.. sorun giyiside değil eğitim sisteminde ahlakta. Oğlum yapar afferin erkek adam olacak oğlum diyip aman kızım dikkat et böyle giyinilir mi akşam geç kalma gibi saçma sapan algılar olmasa belki vakalar azalır. Fransizlarda kız erkek eşittir. Erkeğe ne serbest ise kız da bir o kadar serbesttir. Ve tecavüz vakaları nedense Türkiye kadar çok değildir... ne denir ki başka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlatma azcik haysiyeti olan anlar zaten...

0|0
    0|0
  • gülsemmi üzülsemmi

0|0
    0|0
  • Sacmalamayin ya aile ne ogrettiyse o

0|0
    0|0
  • Ne war bunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 9 yaşındaki çocuk tecavüz ne nerden bilecek? Söylerken bile ne dediğini farkında değildir.

Sağdan soldan duyduğunu tekrarlamıştır eğer bu dediğin gerçekse. Bu da evet bu saçma serzenisin sonucudur. Çok yazık.

0|1
    0|0
  • açıkcası minibüslerde tek yolcu kalmışsam bile tırsıyorum artık. Tenha yolda özgürce yürüyemiyorum. Hep korku oluyor insanın içinde, halimiz gerçekten acı.

0|0
    0|0
  • Aslında doğru demiş, ortada o kadar güzel kardeşim var ki küçük büyük dinlemiyorlar

1|1
    0|0
Yükleniyor...