Çocukken yaptıgınız en şapşal şeyi söylesenize , gülelim🙈?

Ben internet cafeye gitmiştim ordaki internet cafe simgesini flash bellege atıp eve gidince açılmasını beklemiştim🙄

Hocaya tüp bebek kaç yıl yaşar?

Erkek inek süt verir mi?

tarzında sorularım da oldu. Sıkıntılı bir cocuktum sanırım😅

Güncellemeler:
Güncel
Asdf

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sen cocukken cafemi vardi ve büyüdün oylemi 😀 ben lastik terkerlegi sapoyla yuvarlardim bisiklete sabah biner taaaa akşam karanlikta eve girerdim. Komşu kizlarini sıkıştırirdim 😉 akrabalarin kizlarida beni sıkıştırırdi 😀 bende onlardan kacardim 😂 sinifta son ders altima yaptim herkes gitti ben sinifta kaldim 😀 benden büyüklerle dalga gecerdim onlarda beni kovalardi 😀 daha vardida aklima gelmedi uykum var yaa 💋

0|0
    0|0
    • İyi gecler madem😂

• Hadi yaa 😀 ya ne bilem evli artik gorusmuyor deyince bende eski falan sandim 😕 pardon

• Teşekür ederim 👍

En İyi Kız Görüşü

• yaşım 5-6, köye gezmeye gitmişiz ve birisi ölmüş cenaze var. dedemin peşine takıldım, imkanı yok beni geri çeviremedi. neyse mefta gömülürken bir eyilip bakayım dedim, derken düştüm :D tam o sırada bir amca elimi tuttu. mezara düşmekten kurtuldum. eve geldik dedem çok kızmıştı, o sinirle annem eline oklavayı aldı, koşu maratonuna katılsam birinciydim o gün :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• küçükken ezanı minareden allah okuyor zannederdim :D

1|0
    0|0
  • 4 yaşlarında falanım arabada dayım ve babam var benimde acayip tuvaletim gelmiş 😄 Babam bankaya kadar gitti bende "dayı çok çişim geldi"dedim dayımda herhalde şakasına bardak koyma yerine işe dedi bende çıkardım arabayı suladım resmen😂😂babam iyi evlatlıktan reddetmemiş😂

0|1
    0|0
    • Dayın da varmıs biraz senin😂

• Dayım makara adamdır da yani ne bildin garibim babam iyi sövdü galiba adama 😂

• baya malmisin knk ama simdi değil alınma oyüzden xd ben tanımadığım bir adama hareket cekmistim tufek cikardı aqq manyaa :/

0|0
    0|0
  • hoca evine incir ağacı dikmek ne demek demişti
    bende evin önüne incir ağacı dikmek demiştim ahsah türkçem hep böyle gitti nalet ders :/

0|1
    0|0
  • Büyüyünce de devam etmiyorsa sorun yapma 😌

0|0
    0|0
  • Çocukken kızlar tuvaletine girmem en aptalca birşey oldu ama o zamanda mecburiyetten girdim ve altıma bırakacaktım 😄😄

0|0
    0|0
    • Bende girmiştim yanlısla. Sonra bir cocuk tuvaletten cıkmıstı elinde kemeri göz göze geldik cok utandım. Cıktım hemen dısarı zaten.

• Benim mecburiyettendi vallaha çok kötüydüm ve daldım aha birde baktım herked çığlık atıyor o gün adım sapığa çıktı ve hocalardan dayak yedim.. Erkekler tuvaletide taa en üst kattaydı mecburiyetten 😄😄

• Hahaha

• Ped reklamlarını bebek bezi reklami zannedip, çocuk bezi reklamında neden bebeklerin degilde. kocaman kızların rol aldığını sorardim

0|0
    0|0
  • ben kadınlar tuvaletıne gırmıstım yanlıslıkla kadın benı yarı cıplak gorunce cıglık atmıstı

0|0
    0|0
  • fazla seyler yaptik bazilari insanlik disiydi

0|0
    0|0
  • Asansöre işemek 🙈

0|0
    0|0
  • kim ile evlencen dediklerinde evlenmem ben derdim :DA:D

0|0
    0|0
  • Bn odundan siğara yapar içerdim

0|0
    0|0
  • Ben küçükken bile olgundum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annem beni gün tarzı teyzelerin buluşma alanına götürmüştü. Çok sıkıldım benden başka çocukta yoktu. Bunlar kapıya geldi yine başladılar dedikoduya 2 saat. Bende o arada yavaş yavaş aparman merdivenlerinden iniyorken kapının önünde olan tüm ayakkabıların yerini değiştirmiştim. 4. kattan aldığım bir çift ayakkabıyı 1. kata koyuyordum hepsini karıştırdım birbirine jhsdjf

0|0
    0|0
  • Soyleyince komik olmuyo

0|0
    0|0
  • Sabahları hep abur cubur dolabından gofret yerdim. Akşam dolaba bakmıştım son bir gofret kalmıştı bu burda dursun sabah yerim diye düşündüm. Uyudum uyandım aklımda o dolap gözümü açar açmaz koştum mutfağa açtım dolabı aradım aradım gofret yok! Ev halkını ayağa kaldırdım son gofreti kim yedi diye bide kafamda kurguladım kesin suçluyu bulcam diye çıplak gözle parmak izi aramıştım te allam ya 😂

0|0
    0|0
  • ben dünyanın içinde yaşadığımızı düşünüyordum sen ne diyorsun :D

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımla dilencilik yapmıştık yolda :)

0|0
    0|0
  • kaşıkları balkondaki telklere sokardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...