Ateistlere karşı duruşunuz nasıl?

Çok farklı örneklerini gördüm mesela onlarla muhattap olmayıp dışlayan grup, saygı duyup uzak durmaya çalışan grup ve normal karşıyalıp onun düşüncelerine önem veren grup siz hangi gruptasınız peki?

Güncellemeler:
Ben her zaman karakter olarak baktığım için din onu bağlar ama yanımda öyle atıp tutarsa işler değişir
güncel

0|0
22|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• müslümanken ben de öyleydim sonra detaylı araştırma ve bilgi birikimi elde edince bir de birkaç yılımı verince deist oldum here görüşe objektifim

1|1
    0|0
  • Bana uzak Allah a yakın diyecegim ama olmayacak 😂
    Nötrüm

1|2
    0|0
  • Aptal ateist yoktur. Ben ateist değilim ama , onlarla felsefi şeyler konuşmak kadar eğlenceli bir şey yok. İçine çekiyor seni.

0|1
    0|0
  • Dışlamam ancak dostlukta kurmam yani arkadaş olurum falan ama çok samimice değil saygı duyarım ancak ağızından benim dinime karşı hakaret içerikli söz duymadığım sürece yoksa dışlarımda muhattapta olmam

0|1
    0|0
  • Normal karşılayıp düşüncelerine önem veririm herkes benim düşündüğümü düşünmek zorunda değil herkesin hayatına kimse karisamaz

0|1
    0|0
  • Cok mantıksız insanlar. ALLAH yoksa camileri kim yarattı?

0|2
    0|0
  • Herkes dinini secmekte ozgur dinsizligide tabi ki saygi duyarim ama iletisime gecmem. Hassas oldugum konular var onlara deyinilirse cirkinlesebilirim inssnlari kirmaya lüzüm yok

0|1
    0|0
  • Ben de ateistim bize karşı saygısızlar

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı kendi secimi her görüşe inanışa inanmayışa kısacası başkalarına zarar veeyen her seçime saygim var

0|1
    0|0
  • İnsani olarak diğerlerinden hiçbir farkı yok. Karakter önemli toplumda. Dini yargilar insanın iç dünyasını bağlar. Toplumda hepimiz eşit haklara sahibiz. Bana saygı duyduğu surece kimseye bende saygısızlık etmem.

0|1
    0|0
  • Saygı duyup uzak duran

0|1
    0|0
  • Normal konuşurum önemi yok

0|1
    0|0
  • İnsanlar napsk

0|1
    0|0
  • Dindar insanlara tercih ederim

0|1
    0|0
  • ben normal karsilayan grubundanim

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorum ama uzak da duruyorum

0|1
    0|0
  • iplemeyen tarafım

0|1
    0|0
  • Arkadaşım ateist. Gayet normal bir şey. Ben onun fikirlerine o da benimkilere önem veriyor. Ama birçok müslümandan daha çok şey bildiği de su götürmez bir gerçek

0|1
    0|0
  • Dışlama taraftarı hic olmadım olmam ;)

0|1
    0|0
  • Saygı da duyarım normal de karşılarım muhattapta olurum*-*

0|1
    0|0
  • İnce mesele

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Araştırıcı yönleri varsa bu güzel. Manevi bir dünyayı maddesel şekilde açıklamaya çalışırsan hata yapabilirsin. Esprisel bakış açısı için...

http://i.capsspot.com/s/37/2/1131718.png

0|1
    0|0
  • Benim dinime karışmadığı, kötülemeye çalışmadığı sürece hiçbir sorunum yok. Tek istediğim ben nasıl saygılıysam onlar da aynı şekilde olmalı bana karşı. Ateist ve deist arkadaşlarım var.

0|1
    0|0
  • ateist benim inancıma saygılıysa bende onun inancına saygılıyımdır..
    aksi takdirde bana saygı duymuyorsa bende ona saygı duymam..

0|1
    0|0
  • 3. gruptayım her ne kadar gruplaşmaya karşı olsamda :D

0|1
    0|0
  • Skmde dglker

0|1
    0|0
  • Inanmayan arkadaslarim var saygi duyarim
    Ama
    Inandiklarim hakkinda sacma sapan konusurlarsa kafa atarim birader

0|1
    0|0
  • Haddini asmadigi surece sıkıntı yok diyen gruptayim ben

0|1
    0|0
  • Arkadasim vardi ateist saygida kusur etmezdi cok cana yakindi ama iste hepsi oyle olmuyo pic olanlarida var

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımın hepsi müslüman ve beni hiç dışlamıyorlar.

0|1
    0|0
  • Normal insanlar onlarda.

0|1
    0|0
  • Uzak dururum muhattap olmam

0|1
    0|0
  • Elim sopalı dururum karşılarında. :(:

0|1
    0|0
  • Onların inancı yoksa zaten benimde yapabilecegim bir şey yok ben elhamdülillah müslümanım allaha inancım tam inşallah onlarda doğru yolu bulur

0|1
    0|0
  • Tartismam , munakasaya girmem , kendimi uzmem umursamam kisaca :)

0|1
    0|0
  • cok bilmis degilse sorun yok

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım. Onlara din aşılamaya çalışanlarada gıcık olurum. Adam inansa neden ateist olsun.

0|1
    0|0
  • Allah belalarını köpekler selalarını versin

0|1
    0|0
  • Aptalca davranmayı kendi hür iradesiyle seçmiş birine nasıl davranılabilirki

0|1
    0|0
  • Ben onların tamamen karşısındayım AlimAllah elimden kaza bile çıkabilir

0|1
    0|0
  • ben müslümanım ama ırklarla inançlarla işim olmaz, kişiliğe karaktere bakarım. varsa ateist tanımak isterim, kendini geliştirmiş biri olsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • Ateistler elleri müslümanlara göre temiz dürüst ahlaklı insanlar

0|0
    0|0
  • Ben onları dışlamadan güzellikle islami anlatanlar grubundanım

0|1
    0|0
Yükleniyor...