Kötülük cezasını bulur mu?

Öteki taraf durumlarını sormuyorum. Hayat içinde verilen zararın karşılığı yine bu hayatta çekilir mi?

İnsanın içini rahatlatmak için inanıp benimsediği bir saçmalık.

Size kötülük yapan illaki sizden çok daha sert bir kayaya çarpıp yaralanacaktır ama bu size kötülük yaptığı için yaralandığı anlamına gelmez.

1|1
17|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Valla öyle ya da böyle herkes yaptığının bedelini ödeyecektir, ödeme yaptiysaniz bu görüşü dikkate almayınız

0|0
    0|0
  • Sizin hoşunuza gitmeyecek bir yorum olacak ama çocukluğumdan bu tarafa gördüğüm çok olay var annemi kaç kere gözümün önünde dayısı ve teyzeleri bayılttı şu an hepside annemi ne için üzdüyse aynısının daha fazlasını gördüler dayımın dişleri doğuştan sarı adamın biri yine dayımla dalga gecmiş küçükken simdi iki kızıda aynı durumda bunun kalıtsal olmasına karşın kim nederse desin ama ben ilahi adalete güveniyorum haklı yere yapılan bedduanında gercekl

0|0
    0|0
  • Yaşattığını yaşamadan ölmezsin sözü falan sadece teoride. Bir çok kötülük, yapanın yanına kalıyor gibi geliyor bana ama bilemem belki de çekiyordur cezasını.

0|1
    0|0
  • Çekilir.

0|0
    0|0
  • inanıyorum bulacağına

0|0
    0|0
  • Koca top güllesiyle yıkılan kaleye, iki alçı yaptım kara gecti
    Diyen kişi hesabı
    Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir
    Sen kendinden eminsen yanlış olana gül geç
    Acınacak olan o çünkü

0|0
    0|0
  • birine kötülük yapıyorsan aslında kendine kötülük yapıyorsun. Hep düşük ruh halinde olursun, şeytan iyi işler burda.
    Mutlaka bulacaktır bunda şüphen olmasın Allahın adaleti şaşmaz hele ki sevilen kullardansa...

0|0
    0|0
  • napalım ozaman hepimiz suç ve cezadaki gibi raskolnikov mu olalım

0|0
    0|0
  • Kendin cezalandirmadigin surece hayir. Bulmuyo

0|0
    0|0
  • Acı doner gelir karmasi var

0|0
    0|0
  • hayat adil değil

0|0
    0|0
  • emin ol buluyor

0|0
    0|0
  • Ben kötülük yapan insanlar ALLAH ceza verirken gördüm dedim ki ALLAH kurban olayım

0|0
    0|0
  • Ben yapanın hakettiğini bulacağı kanısındayım

0|0
    0|0
  • bulur kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bilmem knk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne kötülüğün nede iyiliğin bir karşılığı olmayacak, ilahi adalet ve tanrı insanların kendini teselli etmek için yarattığı şeylerdir.

0|0
    0|0
  • Genelde şöyle oluyor kötülük yapanlar kendilerini çok fazla önemsedikleri için kendi kuyularını kendileri kazıyorlar

0|0
    0|0
  • mafya olsam ya da tayyip gibi olsam hangi kayaya carpıcam? diyelimki mafya babasıyım biri beni öldürdü ne önemi var o ana kadar para içinde yüzmüşüm calmısım cırpmısım kızlar denizler beni öldürseler nolcak ya da cumhurbaskanı gibi ye ye sonra emekli ol cekil kenara paracıkları say
    neye dayanarak sert kayaya carpıcam?

0|0
    0|0
  • Kul hakkının cezası bireyin hayatından çıkmazsa, kabrinden çıkmazsa muhakkak adalet gününden çıkacaktır

biz bundan eminiz Elhamdüllilah

0|0
    0|0
  • Hayır bulmaz. Böyle bir düzen, kanun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...