Sizce öğretmenlik kutsal bir meslek midir?

Ülkemizde kutlanan, önemsenen günlerden biri de öğretmenler günüdür. Sizce öğretmenlik kutsal bir meslek midir?

• Evet kutsaldır, çocuklarımızı onlara emanet ediyoruz..
    78% (25)53% (16)66% (41)Oy Ver
  • Hayır değil.
    22% (7)47% (14)34% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle öyledir. Ama artık sapık mesleği ettiler 3-4 aya bir tacizci öğretmen , sapık öğretmen vakası görüyoz tv de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kutsalligi falan kalmadı. Eğitim camiasında etkin olarak görev yapan biri olarak 10 ogretmenden 9'unun atm öğretmeni olduğuna şahit oldum.

1|0
    0|0
  • Evet kutsal

1|0
    0|0
  • kutsaldırda ögretmenler mal genelde

1|0
    0|0
    • Sana emek veren öğretmenin emeğine yazık. Mal sensin. İnsan öğretmenleri için mal der mi hiç

• dostum benim gördügüm bu geneli maldı ögretmenlikle alakası olmayan o işin verdigi disiplin ve sorumluluktan uzak kişilerdi bunuda paylaşıyorum. ve bu şekilde ifade etmemin sebebide ögretmenlik makamına duydugum saygıdandır

• Bence kutsal olduğu gibi Peygamber Efendimizin Dediği Gibi;
    "Bana Bir Harf Öğretene 40 Yıl Köle Olurum"

1|0
    0|0
  • Bana göre kendi yapamadıklarını öğrenciye yüklemeye çalışan insanlar. Gelecek korkusunu aşılamaktan başka birşey yapmıyorlar. O sınavlarda mutluluğu kazanıp yahut kaybetmiyor bana göre. Ama algı bu yönde

1|0
    0|0
  • Kutsal olmasa Atatürk baş öğretmen olmazdı

1|0
    0|0
  • meslek kutsal ama o mesleği yapanlar o kutsallığın altında eziliyorlar.

1|0
    0|0
  • derse gelip yan gelip yatıp ben bir şey anlatmasamda paramı alırım diyen biri kutsal olamaz. Ayrıyetten kendini insanüstü varlık sanan hocalarda var.

0|0
    0|0
  • evet kutsaldır ama cokk zor beeee

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Suanda degil para icin yapilan meslegine saygi duymayan, cocuklari gencleri egitimden sogutan coook kişi var 3-5 iyi insan cikar arasindan genellemek yanlis olsada cogunluk gördüğüm bu.

0|0
    0|0
  • Kutsal meslek olsaydı eğer bugün polisten daha yüksek maaş alırdı

0|0
    0|0
  • Hayır değil. bilği sıfır. son zamanlarda

0|0
    0|0
  • ne alaka bence alakası bile yok... okula gidince hacımı olacaz yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kutsaldır ama öğretmenler hadlerini aşıp öğrencileri aşağılamayı bırakmalı öğrnecileri okuldan soğutmaktan vazgeçmeli

1|0
    0|0
  • Evet öğretmenlik kutsal. Ama öğretmenler kutsal değil.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Kutsal olmalıydı.
    Ancak içine ettiler.

1|0
    0|0
  • kutsaldır ama artık değil kirlendi

1|0
    0|0
  • dünyanın en zor mesleği bence

1|0
    0|0
  • Bence doktorluk daha kutsal o zaman. Canımizı onlara emanet ediyoruz. ya da bizim basımızı sokacak ev yapan mütahitler filan

0|0
    0|0
  • Ülkemizde pek değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...