Kapat

Yeni kimliklere yılda 90 lira odenecekmis dogrumudur?

Eskisinin suyu mu çıktı ki, yeni kimlik ileriye surupte üstüne birde para almakta neyin kafasidir birde aldığımız havaya para verirsek sasmayacağım ben artık 😊 sizler neler düşünüyorsunuz?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır isteğe bağlı olarak elektronik imza oluşturmak isteyen kişiler bir defaya mahsus belirli bir ücret ödeyecekler diye haber gördüm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Devletin işler kesat gidiyor demek ki.

Bir yenilikler kendimizi özel hissettirmeler filan, kaldırım taşlarını yenileme işini geçtiler artık teknolojik yenilikleri başladılar.

0|0
    0|0
  • Ben veririm bana koymaz. 90 lirada sadaka veririm çaldıkları yerlere serpiştirsinler de bu makarnayla uyuttukları varoşlar nasıl verecek onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • Her senede yenileme yaptırırlar 30 lira çekinmeseler domalın diyeceklerde çekiniyorlar biraz sanki

1|0
    0|0
  • Evlen madem evlenince değişiyor ya kimlikler tek masraf olsun :D

0|0
    0|0
  • Buna belli bir özellik eklenirse o ödenecek isteğe bağlı

0|0
    0|0
  • Cüzdana lig tv mi bağlatıyoruz? ne yıllık 90 lirası arkadaşım... hay fakin els medırz

0|0
    0|0
  • Yanlış.

0|0
    0|0
  • Normal kimligi tasimiyorum zaten ihtiyac yok onada almam sonuda kadar beklerim

0|0
    0|0
  • eskiden ne güzeldi
    hava bedava su bedavaydı tedaştan çekilen elektrik bedavaydı. şimdi insanın kaçağını da engellediler.

0|0
    0|0
  • Sorgulamadan oy verenler bunu sorgular :) benden demesi

0|0
    0|0
    • 😊😊

• Bizim milletin özgürlüğünü , özel hayatını al parasını alma:)
      Yani al ama çaktirmadan al ki helal. olsun desinler:)
      Alenen istemek. biraz riskli:))

• Bildiğim kadarıyla öyle değil. eğer kimlik ile ilgili bir işlem yapılacaksa bir kereliğne mahsus

0|0
    0|0
  • Halkini somuren bir devlet anlayisii

0|0
    0|0
  • AKP seçmenin türk milletine...

0|0
    0|0
  • herkese değil

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...