Yeni kimliklere yılda 90 lira odenecekmis dogrumudur?

Eskisinin suyu mu çıktı ki, yeni kimlik ileriye surupte üstüne birde para almakta neyin kafasidir birde aldığımız havaya para verirsek sasmayacağım ben artık 😊 sizler neler düşünüyorsunuz?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır isteğe bağlı olarak elektronik imza oluşturmak isteyen kişiler bir defaya mahsus belirli bir ücret ödeyecekler diye haber gördüm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Devletin işler kesat gidiyor demek ki.

Bir yenilikler kendimizi özel hissettirmeler filan, kaldırım taşlarını yenileme işini geçtiler artık teknolojik yenilikleri başladılar.

0|0
    0|0
  • Ben veririm bana koymaz. 90 lirada sadaka veririm çaldıkları yerlere serpiştirsinler de bu makarnayla uyuttukları varoşlar nasıl verecek onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • Her senede yenileme yaptırırlar 30 lira çekinmeseler domalın diyeceklerde çekiniyorlar biraz sanki

1|0
    0|0
  • Evlen madem evlenince değişiyor ya kimlikler tek masraf olsun :D

0|0
    0|0
  • Buna belli bir özellik eklenirse o ödenecek isteğe bağlı

0|0
    0|0
  • Cüzdana lig tv mi bağlatıyoruz? ne yıllık 90 lirası arkadaşım... hay fakin els medırz

0|0
    0|0
  • Yanlış.

0|0
    0|0
  • Normal kimligi tasimiyorum zaten ihtiyac yok onada almam sonuda kadar beklerim

0|0
    0|0
  • eskiden ne güzeldi
    hava bedava su bedavaydı tedaştan çekilen elektrik bedavaydı. şimdi insanın kaçağını da engellediler.

0|0
    0|0
  • Sorgulamadan oy verenler bunu sorgular :) benden demesi

0|0
    0|0
    • 😊😊

• Bizim milletin özgürlüğünü , özel hayatını al parasını alma:)
      Yani al ama çaktirmadan al ki helal. olsun desinler:)
      Alenen istemek. biraz riskli:))

• Bildiğim kadarıyla öyle değil. eğer kimlik ile ilgili bir işlem yapılacaksa bir kereliğne mahsus

0|0
    0|0
  • Halkini somuren bir devlet anlayisii

0|0
    0|0
  • AKP seçmenin türk milletine...

0|0
    0|0
  • herkese değil

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...