Evrim teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Everim teorisini kabul mu ediyorsunuz, ya da saçma bir iddia olarak mı görüyorsunuz?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• tabiki kabul görüyorum ki evrimin çok kanıtı da var

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslam Bilimi desteklemekle beraber, Yer yüzüne indirilmiş kitapları kendime klavuz ve kanıt olması adına kullanırım.. O yüzden kitaplar insanlara klavuz olsun diye gönderildi ve o kitaplarda gerçekler gün gibi ortadadır... Kur'an Kerim En Güzel Örneklerden Biridir..

Gerçek Bir kaç Mucizeden bahsedeyim;

Kâinatın daima genişlediği gerçeği artık ilim ve bilim dünyasının kabul ettiği bir ilmi buluştur. Buna Kur’an şu ayetiyle işaret etmektedir:
    “Biz göğü büyük bir kudretle bina ettik. Ve şüphesiz biz onu genişleticiyiz.” (Zariyat, 51/47)

XX. asrın bir buluşu da her yıldız ve gök cisimlerin bir yörüngede durduğu gerçeğidir. Bu duruma Kur’an şua ayetle işaret ediyor:
    “Geceyi, gündüzü, güneşi ve ay’ı yaratan O’dur. Her biri bir yörüngede yüzüp gidiyor.” (Enbiya, 21/33)

0|0
    0|0
    • “Geceyi, gündüzü, güneşi ve ay’ı yaratan O’dur. Her biri bir yörüngede yüzüp gidiyor.” (Enbiya, 21/33)
      Bu ayetin çevirisinde yanlışlık var veya böyle çevrilebilmiş sadece. Yani burada anlatılmak istenen, senin anladığın şey değil. Birkaç yıl önce hatırlamıyorum tam mealini ama bir araştır derim..

• @2_wild Kardeş inan müslüman olmadan önce deist biriydim ve Kur'an Mucizeleri ve Hadisler ile müslümanlık dinini seçtim..

• Yok ona bişey demiyorum dostum ayet farklı çevrilmiş aslında konuyla alakası yok onu belirttim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Evrim teorsini kabul ediyor msunuz? diye bir şey olmaz. Bu yerçekimini kabul ediyor muşunla aynı olur. Biz Müslümanlar bu teoriyi yalnışlamalıyız.

0|0
    0|0
  • Yani mantıksız gelmiyor çok da düşünmedim bu konu üzerine araştırmadım da sadece mantıklı bir bakış açısı. Her şey zamana ayak uydururken canlılar neden uydurup değişmesin? Ve bunun adı neden evrim olmasın 😬

0|0
    0|0
  • Kabul etmiyorum...

0|0
    0|0
  • "Yer çekimi kanunu hakkında ne düşünüyorsunuz?"

1|0
    0|0
  • Tek bildigim hermesci oldum okadar.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum saçma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evrim teorisi, birçok ara geçiş fosiliyle vs. kanıtlanmıştır.
    Ayrıca evrim teorisi insanların maymundan geldiğini savunmaz, insanlar ve maymunların aynı soydan geldiğini savunur.

1|0
    0|0
  • Baştan aşağı saçmalık.

1|0
    0|0
  • maymundan geldiğimizi söyleyenlere inanmıyorum. Bunun dışında teknolojik olarak kültür olarak evrildiğimizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Herseyin tam açıklaması olmadığını lakin bir çok şeyinde tam anlamında gün yüzüne çıkardığı düşündüğüm lakin ispata ihtiyaç duyan bir yapısı var çünkü bilim tesadüfe inanmaz.

0|0
    0|0
  • Evrim, canlıların içinde bulunduğu zaman dilimine göre ve yaşamını sürdürüdüğü doğal koşullara göre zaman içinde bu koşullara uyum sağlaması ise, doğrudur.
    Fakat, insanın maymun soyundan gelmesini kastediyorsan, ayıdır o ayı..

0|0
    0|0
  • Binlerce çalışma burda hiçbir şey bilmeyenler saçmalık diye yorumlasın diye yapılmamış. Evrim kesinlikle gerçek ötesi yok artık bunun, bu saatten sonra evrimi kanıtlamak değil olmadığını kanıtlamak 1000 kat daha zor.

0|0
    0|0
  • Sacma bir iddia

0|0
    0|0
  • Evrime hala inanmayan varsa kimse k. bakmasin agir gerrizzekalidir.

0|0
    0|0
  • saçma
    tabi halen merak ediyorsanız ne diyeyim kitabını alın artık
    ya da A9 tv yi izleyin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...