İnsanlarımız neden avrupalıların zeki, çok bilgili ve saygılı olduklarını zannediyor?

Oysa avrupalılar televizyonda gördüklerine ayet gibi inanan g*v*t bir topluluktur. Bunlar kadar cahil arap ülkeleri bile yoktur. Medya aracılığıyla bu zırtapozları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Giyinişe kıyafete karışmadıkları için saygılı olduklarını da sakın düşünmeyin.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• En iyi bilim adamları, saygın kişilikler de onlardan çıkıyor ama?

1|0
    0|0
    • Bizden de az çıkmıyor gözünüzü açın yeter.

• neyse önemli değil hemfikiriz iyi geceler teşekkürler tartışma için :D

• @fatih9661 Ben teşekkür ederim. İyi geceler.

En İyi Erkek Görüşü

• G*avat oldukları kadar 2yüzlü ve vicdan yoksunu kimselerdir. Çoğu dediğin gibi obez , bağımlı v. b şeyler. En çok suç oranları o ülkelerde işleniyor. Serseri varoş tayfaları çok fazla. Madde bagımlılığı çok fazla.

0|1
    0|0
    • Avrupa suç oranının en düşük olduğu bölge yalnız, Amerikayla karıştırdın sanırsam?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Heralde tüm avrupalıları internette türklere sövüp sayan trollerden ibaret sanıyorsun. O trollerin dedikleri de sana ayet gibi mi geliyor?

0|0
    0|0
    • Ben bunlarla beraber büyüdüm sayılır.

• Hastalık bu. sen diyorsun yahudiler filistinli cocuk veya anne oldurduklerinde dans ediyorlar. bundan haberin varmi?

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • milyonlarca kişiye kıyan avrupalı 3 kişiye milyonlarca insan ağlıyorsa ne beklersin?

0|0
    0|0
    • Bu avrupa sevici milletten gitgide tiksinmeye başladım.

• Malllar

0|0
    0|0
Yükleniyor...