Bu dünyada iyi insanlar nerede?

Merak ediyorum bu dünyada iyi insanlar nerede? Dışarda görüyorum herkeste bir ego bir kibir sanki insanın evinden dışarısı başka bir dünya kötülüğe adım atmak gibi birşey. Gerçekten ama gerçekten iyi insanlar var mı ya tam anlamıyla iyi olanlar gönlü kalbi iyi olan insanlar cok merak ediyorum.

Güncellemeler:
ggg

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım çok safım hep iyiyim ama sinirde olurum içten içe bu insanın genetiğinde vardır sen saf kalpli birine benziyorsun şeytan insanları her zaman iyilikten uzaklaştırmya çalışır kibir kinler hep bundandır şeytan olduğu sürecede her insanın kalbinde olucaktır merak etme

0|1
    0|0
    • kardeşim inan azımdan tek kelime kötü laf cıkmaz küfür hayatımda zaten hic yok laf olsun diye bile etmiyorum insanlara karşı kötü düşünmüyorum içimde yaşyorum herşeyi kimseye zararım yok dönüp bakınca hayatıma ya diyorum benim gibi düşünen yaşayan insanlar var mı bu dünyada o kadar cok istiyorum ki olmasını

• yok o biraz egoya kaçar öyle değil tam olarak şöyle mesela ben kendimi düşünüyorum şu hayatta yaptıklarım bana getirisini vs bide insanları gözlemliyorum konuşmaları vs cok iyi niyetli dediğim herkes istisnasız herkes sonradan öyle olmadığını farkediyorum böyle oluncada diyorum ki ya ben mesela hic öyle düşünmüyorum öyle olmuyorum acaba benım gibi düşünenler var mı merak ediyorum bu yani

• insanoğlu çıkarcıdır hep bir çıkar peşinde koşar öyle insanlar zor bulunur ama ben tanıdım sende tanırsın umarım rab bunu sana göstericektir ben gördüm insanların genetiğinde yatar kötü duygular ama sen arınmasını anca inançla sağlayabilirsin namaz kılıyosun sanırım belki bunun bir etkisi VARDIR KÖTÜ DUYGULARI ARINDIRDIĞINI DUYDUM DAHA ÖNCE

Kızlar Ne Diyor 7

• Burdayım knk

0|1
    0|0
    • iyi birisin az cok burda gördüğüm kadarıyla peki samimi ol gerçekten tam anlamıyla iyi biri misin?

• Kırıldıkça olgunlaşıyorsun, olgunlaştıkça herşeyi daha iyi kavrıyorsun, kavradıkça daha çok düşünüyorsun, düşündükçe parçalara ayrılıyorsun. sonuç = parçaları birleştirilmemiş bir yapbozsun.

• Bence yok

0|1
    0|0
  • Yok öyle birileri

0|1
    0|0
  • Var elbette ama çok azkaldı maalesef keşke azalmasa

0|1
    0|0
    • kötü niyetli insan cogaldı hayat zaten zor insanlarda buna tuz biber oluyor

• Aynen hayat zor insanlar zor dürüst insan kalmadı

• o ben değilim ama var.

0|1
    0|0
  • bende çok merak ediyorum inanki

0|1
    0|0
    • Çok şükür kendimi gerçekten iyi niyetli görüyorum ne azımda tek küfür cıkar ne bir başka kötü söz biri bana kötüllük bile yapsa kötü düşünmem ama merak ediyorum ya benim gibi düşünen var mı inşallah vardır cok merak ediyorum

• senin gibi düşünen çok arkadaşlarım var hatta hayatımda tanıdığım en iyi insanlar bildiğin melek olan insanlar hiç bir zaman kin ve nefret duygusu beklemeyen insan var tanıdım var merk etme sen değlsin çok var

• İyi insanlar kötü insanlardan uzakta biryerlerdeler

0|1
    0|0
    • ben sana nerde olduklarını söyleyeyim kalabalıklardan uzakta evlerinde ve ya kuytu köşede ya kitap okurlar ya da kafalarını bir yere yaslayıp sakince tek başlarına müzik dinlerler...

• Oda olabilir haklisiin

Erkekler Ne Diyor 3

• Buyur kardeşim arniyetli olani yanlis yapanı değil yaşadığım ortama, memleketime bile alman.

0|1
    0|0
    • Almam ama iyi olan gönlü güzel olani ben zan altında kalsam bile kapimdan ayirmam.

• cok güzel yazmışsın kardeş zaten sitede niyeti iyi olan insanlar birisin

• eyvallah kardesim :) çok teşekkür ederim. O senin güzel gönlün.

• iyi insanlar eşşeklere binip gittiler :/

0|1
    0|0
  • az kaldılar o yüzden kötülerle karşlılaşıyoruzz

0|0
    0|0
    • ya ne biliyim sınıftakler falann çok sinir bozuyor böyle düşünüyorum herkesde egoist

Yükleniyor...