Bu siteyi siz kursaydınız nasıl yapardınız?

ya da nasıl bir grafik tasarım yapardınız merak ediyorum sizin görüşlerinizi şimdiden teşekkür ederim.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ismi kesin erkekler giremez olurdu 😄

0|1
    0|0
  • Kızları mavi yapacağım kesin

0|1
    0|0
  • Grafik tasarım işi kolay, ama içerik asıl önemli olan. Birincisi siteyi ben kursa idim bu kadar sığ bir site olmazdı, sadece soru-cevap üzerinden giden, kategorileri geniş tutardım en başta, mizah bölümünden, politika, siyaset, yemek, paranormal, dinler kategorsine kadar. İkincisi sitede sadece soru-cevap olmazdı, birde tartışma platformu açardım, bir üye konu başlığı bulur bunun üzerinden diğer üyeler fikir alışverişi yapardı, bir diğer aklımda olan şey ise üyelere kendilerine özel bir alan verirdim, bloğ gibi, bu bloğlarını üyeler istedikleri şekilde düzenleyebilir, resim, makale vs tarzı şeyler yayınlayabilir istedikleri üyelerin bloğlarını takip edebilirlerdi, bence bölümü hiç olmazdı. Bir diğer şeyde kişiselleştirilmiş tema ve renk şeçimi, herkes siteyi nasıl görmek istiyorsa öyle görürdü. Başka ne olurdu? Gif desteği sunan avatar seçimi (hareketli profil resimleri yani) vb.

Baya uzun yazdım bakıyorumda, birde yönetim kademesini unutmamam gerek, moderatörleri denetim altında tutan adminden sonra başka bir yönetim kademeside oluştururdum, neyse kısa keseyim artık :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Üstteki lacivert yerine gök mavisi yapardım.

0|2
    0|0
  • grafiğini falan bilmem de, sayfa yenilemeye gerek kalmadan yeni yapılan görüş yorumlarının statik olarak sayfaya anında yerleşmesi gerekiyor. çünkü millet görüş yorumlarında tartışırken sıralamalar karışıyor. bir tane adamın da aklına gelmiyor şu olayı yapmak anlamadım gitti.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle tek veritabanı üzerinden 3 tasarım oluştururdum. Kızlara ayrı erkeklere ayrı ve misafirlere ayrı. Erkek hesabına girildiğinde mavi tema olmalı kız hesabına girildiğinde pembe. Misafirde de ortak bir renk bulunabilir..

0|1
    0|0
  • Yav-şak dolu bir site kurmazdim ben onun için hiç bu topa girmiyeyim.

1|2
    0|0
  • vatan hainleri ile osmanlı düşmanlarını silerdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...