Babam neden beni boyle assagiliyor?

Kaşlarimi aldirdim tee 1 hafta oluyor.
Az once yanina gittim sunum yaptigim videoyu seyrettirecektim ona. Yuzume bakti defol dedi. Yuzune baktim bakma bana iceri git izletmek zorunda degilsin dedi. Sonra yine yuzune baktim bana bagirdi bakma bana diye.
Iceri gittim. Bir kasimi aldirdim diye bu kadar seyi haketmiyorum ben. Bu adam biye boyle yapiyo bana. Cok kaba ben cok aliniyorum cok kiriliyorum su anda da agliyorum :(
Gercekten babam rahatsiz ve tedavi olmuyor ama ben eridim bittim
Icimj ferahlagacak biseyler soyleyin bana basim gozum heryerim agriyor

Güncellemeler:
Ve arkadaslar kalem gibi incecik aldirmadim. Kalin sadece toplattirdim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme sen, halden anlamıyor babam ama baba işte napıcan sıkma canını fazla

0|0
    0|0
    • Nasil baba ama. Kendine yaklastirmayan. Hayatim boyunca bagirdi bana. Hic sevmedim onu

• Yani sozde seviyor beni. Cidden parami eksik etmez. Ama kalbimi boş buyuttu lanet olasi parasi batsin

• parada önemli tabi ama babanın kızına vermesi gereken şey sevgi tabikiii

En İyi Kız Görüşü

• Temizliktir o ne var kas aldirmakta kim istiyosa yapar. sen yuzsuzlugune koy yine git yanina videonu goster

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• büyüdüğünü bilmek ona koyuyor bence kıskançlıklar

0|0
    0|0
  • Onun hazir olmadigi bir durum oldugu icin bagirmis. dusunuyor ki, belki bagirarak bir daha yapmaz

0|0
    0|0
  • ya rahatsızlığı varsa hoş gör çünkü isteyerek yapmıyordur Allah beterlerinden saklasın ne dertler var duyuyoruz :)

0|0
    0|0
  • Hasta diyorsan bu yaptıklarını da anlayışla karşıla (önemseme ) , bunun için de kendini üzme ,

0|0
    0|0
  • Baban acayip bir adammış ama evinim seni çok seviyordur. Annene bir sor adam belkide başka bir şeye sinirlendi.

0|0
    0|0
  • madem baban rahatsız bakma diyor bakmayacaksın bakma demiş bakmışsın bakma demiş bakmışsın e yeter

0|0
    0|0
    • Hahahah of hic gulecegin yokt:)

• almayaydın adam haklı

0|0
    0|0
  • Kaşını aldırınca çok güzel olmuşsun
    zaten güzelsin sen bir numarasın , harikasın :)

0|0
    0|0
  • Kaş'larını aldırmışsın cezan büyük

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama niye ağliyorsun değer mi ki ya yazık ediyon kendine gururuna dokunmuştur belki aldırman

0|0
    0|0
  • Baban yollu olmanı istemiyor

0|0
    0|0
    • Yollu olmakla ne alaka kaslarim kalin alt tarafi toplattirdim

• Bende alıyorum tek kaç gezdim 17 18 yaşlarında şimdi alıyorum sürekli bende ilk zamanlar birsürü laf yemiştim sonradan umursamadım

0|0
    0|0
  • rahatsızmış kendinde diyorsun bunu ona göre alınma sende o adam isteyerek demiyor bunları

0|0
    0|0
    • Ama ben biktim. Babam bana boyle davraniyosa elin oglundan nasol sevgi beklerim ben. Aciyorum kendime

• Düşünme öyle hakkında hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaş aldırmak zaten caiz değil ister toplattırma olsun ister başka birşey sonuçta kaşının şekliyle oynuyorsun sadece eğer bitişikse kaşlar o zaman iki kasın arasını ayırmak suretiyle ortası alınabiliyor başkada cevaz yok kardeşim

0|0
    0|0
  • baban seni çok seviyor ve kıskandı ya da üzüldüü önemsiz olsaydın ve değersiz hiç umursamazdı emin ol...

0|0
    0|0
  • sabirli ol siniri gececektir kendini yipratma...

0|0
    0|0
  • kas alındı dıye mı butun bunlar ne var kı bunda

0|0
    0|0
  • Ya babalar bazı şeyleri cidden abartabiliyolar. Tabi herkesin tepkisi farklı oluyo. Senin babanda böyle yapacak bişey yok. Kulak asmamaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...