Arkadaşlar abartıyor muyum? Sizce saçmalıyor muyum?

3 yıllık sevgilim var evine gidip geliyorum. 8-9 yaşında kız kardeşi var. Sevgilimle yan yana gelsek sevgilim bana baksa bile hemen üstüne atlıyo bağırıyo benle konuşsa ağlıyo zırlıyo kıskanıyor. Bu yüzden sevgilim yanıma bile oturmuyo. Telefonda konuşurken ben bişey anlatırken kardeşi geliyor beni dinlemeyi bırakıp ona cevap veriyor sürekli böyle ama. Kız kardeşi bana salak canım diyor bağırıp kızmıyor bile gülüp geçiyor. Hem saygısız kardeşi hemde Telefonu kardeşine veriyor evde tablet var laptop var kardeşi sırf konuşmayalım diye telini istiyor bu günde aradım kardeşindeymiş meşgule atmış aradığımı söylememiş. 8-9 yaşındaki çocuktan bu yüzden nefret ediyorum hem saygısız hem kıskanç. Annesinede gidip saçma sapan şeyler demiş kadın bana gelip siz ikiniz odaya çekiliyormuşsunuz ilgilenmiyormuşsunuz dedi oysaki yalan. Şimdi ben bu çocuğu sevmemekte haksız mıyım? İleride evlensekte yanında sarılmam kardeşimin diyor kardeşim bizle kalıcak diyor ben istemiyorum Ben napiyim bu durumda abartıyor muyum?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ask yok hersey hormonlardan kaynaklanıyor

1|0
    0|0
    • Ne gibi anlamadım

• o yuzden erkegın kıskanması sevdıgı ıcın degıl ya da ayrılmaması sevdıgı ası k olduguylan degıl hepsı hormonlardan kaynaklanır cunku boyledır seks oldugu ıcın dunyada hormonlarda vardır

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• haklısın.. ama çocuk işte. kıskanıyor abiyi demekki. bunu anlatmak abıye ve anneye düşer. onlarda ilgilenmeyınce çocuk hala bildiğini okuyor işte.

2|0
    0|0
    • Aynen anneside kıskanıyor zaten geçen bana sarılıyordu sevgilim çekil ordan bana sarılcak dedi. ailecek sorunlular bunlar..

• :) :) :) ne desem bilemedim :)

• Ahaha :)

Erkekler Ne Diyor 4

• çocuk işte kıskanıyor yaa takma kafana fazla

1|0
    0|0
  • Bence seni sevmiyor

1|0
    0|0
  • 😕😑 saçmalık

1|0
    0|0
    • Bencede

• Teşekkürler

• Rica edeim

• Yook

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin ya
    Sevmiyorum öyle bebeleri

1|0
    0|0
    • Ya kız herşeyde mızmızlanıyor surat asıyor bana ağzına bokumu koyarım dedi küçücük çocuğa bağıramıyorum onlarda birşey demiyor uyarır insan oda yok. Gizli dövesim var çok tiksiniyorum

• Walla ne bilim
      Sevgilim de tuhafmis

• Aynen

• Abartmıyorsun haklısın bence, ayrıca evlendiğinizde niye kardeşi sizinle olacakmış çok saçma.

0|0
    0|0
    • Annesi babası ayrı annesi çok belalı bişey. Babası çalışıyor diye. Ben ailesiyle oturmak istemiyorum bunu düşündükçe evlenmek istemiyorum gelecek kurmak istemiyorum onunla. Kendi evimde huzurluyum temizlik bile yapmıyorum elalemin nazını çekip kölelik yapamam ya ben sinirlendim yazarken sksks

• Ailesiyle beraber yaşamak zorunda değilsin bunu ama sevgiline söyle erkenden.

• Kabul etmiceksen bitsin diyor. Ailesi için kardeşi için okulu bıraktı çok fazlasıyla kendini feda ediyor. Takmaz beni yani.

Yükleniyor...