Ailenin kısıtlamaları icin ne yapabilirim?

Bu güne kadar ilkokul lise hayatimda, okula gidip gelen, eve gec gelmeyen, her seyden aileden izin alan tek bir arkadasında kalmamış biriydim.. Simdi üniversiteye gectim. Durum değişti. bir erkek arkadasim var ve bir arkadas cevremiz. Ara sıra toplanmak istiyoruz ama ailem hic bir sekilde izin vermiyo evden baska bir yerde kalmama. bir kere gösteriye gittik 11 de mi ne bitti evdekiler burnumdan getirdi. Bu durumu Nasıl değistirebilirim. Benimle aynı durumda olup da ailesine büyüdüğünü kanıtlayabilen var mı? 😞

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Keske üniversite yi kendi memleketinde okumasaydin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haklılar başka bir evde kalman tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
    • Benden yaşça kücük ergenler hayatlarını yaşarken su an sevgilimin ben olmadan arkadaslarimizla birlikte eğlenmesine ne demeli 😭😭😭

• Yani bir daha gelmicek bu yaslarım iki seneye okul bitiyo is baslıyo öğrenciyken cok rahatız hayatın stresine atılmadan 5 kala özgür davranmak benim icin hayatı yasamak. Ki ben hic bir zaman da yalan söylemedim. İstesem okulun kütüphanesinde ders calisip sabahlicaz da diyebilirdim, demiyorum 😐

• doğru ama insanlara da güven olmuyor o evde kalmalar falan sakat

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• bende şu an 9. sınıfım ve aynı durum bendede var doğal olarak. ama seninki biraz abartı gibi sonuçta üniversitelisin. s ilginç :D

0|0
    0|0
    • Ya iste o yaslardan alıştır yoksa pırt oluyosun benim gibi 😂

• Başka ilde okuyorum, arada karışıyolar ama artık fazla da sıkmıyolar yurdun son giriş saatine ladar dışarda arkadaşlarımla dolaşabiliyorum

0|0
    0|0
  • ben de senin gibiyim :( aile baskısı çok kötü bazen bana intiharı bile düşündürüyor :(

0|0
    0|0
    • O kadar değil de, anne arkadasimda kalıyorum dediğimde tamam kızım demesini istiyorum 😰😰

• Yanlış, bu yüzden de söylemiyorum zaten söyleyemem de anlarlar hemen

• Başa gelen çekilir :(

• Bir sure sonra aileni anliyorsun. Aslinda onlar insanlar konusunda senden daha bilgili ve tecrubeli ve basina kotu bir sey gelsin istemiyorlar. Boyle bir risk alamazlar, sen onlarin canisin

0|0
    0|0
    • Ama söyle bir durum var. İnsanlar kötü insanlar değil ki benim arkadaslarim onlar. Su ana kadar hic birinin yanlıs bir hareketini görmedim öyle olsa ben gitmek istemem zaten 😞 Benim kararlarıma güvenmiyolar ciddiye almıyolar

• Bahsettigim arkadaslarin degil zaten. Sokaga ciktiginde elli tane farkli insan goruyorsun. Birinin sana zarar vermesi cok muhtemel. Ailende bundan korkuyor iste

• O doğru ama gec saatte sokağa çıkmıyorum ki erken saatte sevgiliö be arkadaslarımla buluşup eve gidicektik

Yükleniyor...