Adalet için öldüren seri katile hak verir misiniz?

Diyelim ki bir seri katil tecavuzculeri, adaletsiz politikacıları, hırsızları vb. Öldürüp adalet sağlamaya çalışıyor. Siz bu durumda ne tepki verirsiniz?

• Hayir tabi ki! Hiç kimse ölümü hak etmez!
    32% (6)25% (4)29% (10)Oy Ver
  • Adalet içinse hak veririm.
    42% (8)50% (8)46% (16)Oy Ver
  • Kararsız kaldim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tarafsız kalirdim
    0% (0)12% (2)6% (2)Oy Ver
  • Sanırım protesto bile ederdim katili
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bana ne yha...
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • O katil benim lan !!
    21% (4)13% (2)16% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• devletin yapamadığını bir seri katilin yapması biraz garip ama eğer öyle biri ya da birileri olsaydı onları bulup alnından öperim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hak vermem çünkü bu doğru değil. O zaman herkes kendince sevmediği adamı öldürsün bu sefer de sokakta insan kalmaz. Herkes kendi adaletini sağlarsa kaos olur , mafyalar türer , düzensizlik olur , toplumun adalet algısı sarsılır (Diyeceksin ki ya bu memlekette adalet mi var? Var güzel kardeşim kör olsa da topal olsa da eksik olsa da var emin ol.) bir süre sonra da toplum çöker. Ayakta kalamaz etraf dexter morgan larla dolar. Olmaz yani. Hatta ben Özgecan ın katilinin bile bu şekilde öldürülmesini doğru bulmuyorum. İğne ile uyutulması lazımdı. bir katil başka bir canavarı öldürüyor sonra katil kahraman oluyor olmaz öyle şey. Katil daima katildir.

0|0
    0|0
    • Tam yorumunuza katilacakken ozgecanin katılın acidiginiz anda vazgeçtim. O o iğrenç şeyleri yaparken kizcagiza acimadi.

• acıma değil. Biraz dikkatli oku iğne ile uyutulması lazımdı ya da idam edilmesi lazımdı dedim yani bir başkası tarafından yapılmamalı dedim. Böyle canavarların icabına devlet bakmalı diyorum.

• Devletten beklemeyin bence. Onlar o canavarları savunuyorlar.

• Şimdi burdan jigsaw üstadı saygıyla anıyorum kim kızabilirki ona :/

1|0
    0|0
  • Hak veririm

1|0
    0|0
  • o allah mı onun görevi adalete teslim etmek kendisi adaleti sağlayamaz o insanların pişman olma hakları var

0|0
    0|0
    • Yine dünya da biz cekiyoruz. Müslümanım fakat hala Allah in gerçekten kötü insanlara cezasını verdiğini görmedim. Hep mutlu olanlar onlar. Onlar taa cehennemde yargılanacak diye benim ömrümü tuketiyorlar.

• Yaşadığıniz zaman da değer gormuyorsunuz sanirim

• yanılıyorsun bak etrafına bakalım değerli misin değilmisin

• Adalet öldürmekle değil ıslah etmekle sağlanır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adılse evtt

1|0
    0|0
  • Adalet içinse hak veririm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...