bağlama büyüsü yapan hoca arıyorum var mı bildiğiniz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Geldim dinliyorum...

pbs.twimg.com/.../oKtKeYPz.jpeg

1|0
    0|0
    • buda karizma ya

• Hangi konuda sorduğuna bağlı bir durum?

• 26gün

Her türlü dolandırıcı şarlatana denk gelen biri olarak, yıllardır derman aradığım bir durumum vardı, tabi ki genelinde olduğu gibi "hocalık değildir, yok psikolojiktir" diyen zihniyetler çok oldu ama yaşayan bilir bunun ne derece zor bir durum olduğunu. Fazla uzatmiyim arkadaşlar derman arayan herkese ve herkes okusun görsün diye yazıyorum. Bu konularda üstüne asla ama asla kimse olamaz bu kadar da net konuşuyorum. Allah milyon kere razı olsun kendisinden, mail adresi yazıcam sizlere oradan ulaşabilirsiniz hocamıza. Mevlam zor durumda olan çare bulamayan herkesin yardımcısı olsun..
      damlaakarapinar@gmail. com

En İyi Kız Görüşü

• Gunaha girmeye bile degmezler

0|0
    0|0
    • günahla falan işim olmaz sadece ona ceza vermek istiyorum işte ne bilim

• hahahah
      ay çok güldüm sağol tatlım

• 2ay

Çok çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolandırıcı yalancı çok iken umutsuz bir anımda yıne bu siteden bir arkadaşın yazısı ile tanıştığım bir hoca var. Bunu gerçekten işinin ehli olarak yapan biri, ben gerçekten içinden çıkılmaz çok zor bir durumdaydım, Allah kendisinden miluon kere razı olsun Allah ın izni ile kurtardı beni. Biliyorum ki çok zorda olan insanlar vardır amacım bunu yaşayan biri olarak yol gösterebilmek. Numara paylaşamıycam ama mail adresini yazıcam mutlaka yönlendirirler ordan. Allah herkesin yardımcısı olsun.
      kilinchatice52@gmail. com adres bu

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla neset ertas vardi baglamayla buyu yapardi

0|0
    0|0
  • Büyü yapanda yaptıranda ALLAHın lanetini alır. Ve kafir olur. Böyle işlerin niyetinde bile bulunmayın.

0|0
    0|0
    • tanrı olgusuyla işim yok

• yok be sadece araştırp önüme koyman garipti şaşırdım teşekkür ettim

• Araştırmayı ve bildiklerimi paylaşmayı seviyorum hepsi bu. Ama seni uyarıyorum inançlı ol veya olma bu tür işlerden uzak dur bulaşma pişman olursun. Bunlar sadece bildiklerimin bir kısmı bu konu hakkında.

• Buyrun ta kendisiyim. Her türlü yardımcı oluruz. Bu işi hâyrına yaptığımız için bize tek borcunuz bir hâyr duası oluyor. :)

0|0
    0|0
  • Büyüye ne gerek var al eline kalın ip bağla kendine

0|0
    0|0
  • Yas 32 olmus neyle ugrasiyo vebali cok buyuk

0|0
    0|0
    • ya ama gerçekten beni aldattı ve bana dönsün bende kabul etmemek istiyorum bir anda gitmesi bana çoook koydu

• bunu bir kenara bırakacak olursak?

• Bu dunyada kenara birakirsin anca ve basina bela acarsin

• ben hocayım

0|0
    0|0
  • Sen yaptir biz bozalim para doner iyi olur yaptirdiktan sora bul beni

0|0
    0|0
  • Saz , gitar ve darbuka büyüsü yapan hoca var...

0|0
    0|0
  • lanet büyücüler uzak durun siteden :D

0|0
    0|0
  • Var. Ne baglicaz nereye bagliyacaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...