Kapat

Yardımmm? Yardım?

4 kişiyiz arkadaş grubunda. Bir arkadaşımız sürekli sevgilisinden bahsediyor yok şöyle yaptık buraya gittik benim için şöyle yaptı. Bende sıkılıp dinlemiyorum pek diğer 2si dinliyolar yorum yapıyorlar. Benim dinlemediğimi anlayınca dışladı diğer 2sini yanına çekti yanlarına gidince surat yapıyorlar zaten çağırmıyorlar. Ben peşlerinden gittim bir süre ama gururum var gitmiyorum artık. İçlerinden biri yalnız kaldı bugun hemen yanıma geldi yani işleri düşünce yalnız kalınca geliyorlar. Ben onun sevgilisinin muhabbetini dinlemedim diye bunu yapması çok ayıp bence. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Ggghh

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen haklısın

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım

• Başka bişey konuşalım dedim diye dışladı zaten

• işte bu yüzden dışlıyorsa arkadaş değildir o zaten

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek dost, seni menfaatlerin için kullanmaz. Dost gibi görünüp çıkarları uğruna seni kullanan kişiden uzak durman gerek. Dünyada sadece onlar yok unutma. Gerçekten dostluğu hak eden kişilerle dostluk kur ve hemen güvenme, ilk önce dost olmak istediğin kişiyi tanı;)

0|0
    0|0
    • Dost olmadık daha ilk yılımız 4 kişi arkadaş olduk 2si iyi de biri hep sevgilisinden bahsediyor ben de dinlemiyorum pek sıkılıyorum sürekli sürekli. Bir gün dedim başka birşey konuşalım ondan sonra dışlamaya başladı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• İyiliğe iyilik her kişinin hakkı kötülüğe iyilik er kişinin hakkı kusursuz doat arayan dosttanda olur boşver kendi ayıbı

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım sizce

• eskisi gibi ol
      düşüncelerinden asla taviz verme
      gerekirse çık anlat sen böyle yap de
      bizim ünide de kızların böyle durumları oluyor ve bigün dedimki ya açık açık konuşun yok dediler birbirlerini yiyip bitirdiler :) sonra kavgalı iki kızı bir araya getirdim sen böyle yaptın yanlııştı ötekinede sen de böyle yaptın yanlıştı dedim şimdi dost oldular :D

• Arkadaş bile olunmaz öyleleriyel adam gibi dost bul kendine.

0|0
    0|0
  • Yol ver siktr et a q onun

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...