Anne baba olunca anlarsin ne ya?

Bunlari bana aciklayin
*gozlerim iyi gormuyor dedim ne doktora goturduler ne bisi arti aldiklari 25 tl lik ssk nin verdigi gozlugu kullandim

* annem babam calisiyor eve birde kira giriyor ama ben kredi aliyorum

* aramazlar

* yurda para vermemek icin amcamin yanina verdiler evde 2 erkek cocuk 2+ 1 ev cocuklarla sadece 1 2 yas var aramda

*kyk yurdu cikti gene nerde kaliyor napiyor diye bakmaya bile gelmediler

* asla paran var mi ihtiyacin var mi diye sormazlar 400 tl le yol paran yemek yurt parasini odersin

* hafta sonu eve gidersin bir ozlemle hep kavga evdesin diye ev isi yikma yemek yapma zorunlugu

* ayakkabidan tut bir mont bile almadilar 7 8 senedir calisip kendim aldim hep cokta parami yediler

* saygisizmisim surekli benden ev kadini rolu almami beklediler ygs bile calisamadim okul ev arasinda mekik dokudum ama yardimci olmadilar

* para olmasina ragmen ne bir harclik verdiler senelerce ne dershaneye gonderdiler ne kitap aldilar kitaplarimi staj paramla aldim

Hala anne babanin kiymetini bil diye laf eden oluyor annem babam olmasada yasiyamazmiyim?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bir anlik hevesin kurbanlariyiz. Madem bakamayacaksaniz niye dunyaya getirirsiniz..

1|0
    0|0
    • Bilemicem iste salaklar diyince annen baban oluyor

• :) yoo ilerde kurtulcam diye cok takmiyorum ama sinir oluyorum cevremdekilere

• Salla gitsin herkesi :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende hemen hemen aynı durumdayım :/ yapacak birşey yok alışıyorsun bir süre sonra ve diğer insanlara göre daha güçlü bir kişiliğe sahip oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Üvey evlatsın galiba

0|0
    0|0
    • Degilim bildigim kadariyla ama bag yok armizda kucukken 1.5 diyorlar belki daha kucuk teyzeme vermisler beni 2 senemi sonra mi ne geri almislar

• Oha ya ne tuhaf ailen var

• Oyle bende onlara bu yuzden bagli degilim yanlarinda buyumedim teyzeme anne diyormusuz

Yükleniyor...