Toplum olarak üniformalılara ilgimiz var?

Hiç sevgilisi olmamış arkadaşım bile polis görünce heyecanlanıyor, bir çok erkek konuşmasında hemşirelere Of şunlardan biri benim olsa ne güzel olur gibi laflar duydum. Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

• Polisim dedigine hak veriyorum bak, uniformali otobuslere binmeye cekiniyorum valla herkes bakiyor hatta suzuyor yaya gidiyorum bu seferde araclariyla gecerken yolda durunlar oluyor. Sivilde bakmayanlar uniformayi giyince bakiyor malasef

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onun hepsi amerikan filmlerinin ya da genel olarak filmlerin üniformalıları karizmatik göstermesinden kaynaklanıyor. medya devletin ideolojisini yayma aracıdır. dolayısı ile siz fark etmeden bilinç altınıza işletirler bazı şeyleri. mesela amerika askerliğin zorunluğu olmadığı bir ülke olduğu halde dünyanın en çok askeri olan ordularından biri. hatta yabancı askerleri bile var. neden? o filmleri sayesinde.- not: bunları uydurmuyorum. bunlar bilimsel gerçekler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bu anlattiklarin bizim toplumumuzdaki erkeklerin nasil bir pislik, kizlarinda nasil bir polis elbisesine dusecek kadar aciz oldugunu gosteriyor.

Benim uniformaliya karsi sadece resmi olma gibi bir cabam var...

2|1
    0|0
  • Fantezi meselesi, millet sacmaliyor begenecek yer ariyor.
    Kimse demiyor ki asci uuu super. Copcu super olmuss, cok yakisikli diye.

1|1
    0|0
  • Üniforma fetişi olabilir bazı kişilerde. Ama kadınlardaki polis merakı bence fetiş değil korunma içgüdüsü polis erkek daha koruyucudur görüşü var bilinç altında

1|0
    0|0
  • sradan fanteziler

1|0
    0|0
  • Belediye görevlisi çöpçülerin de bir üniformaları var ama nedense kimse onlarla ilgili değil. Bu üniformayla değil başka bir şeyle açıklanabilir.

1|1
    0|0
    • ben açıkladım. hem de bilimsel olarak. maalesef bu tip şeyler yürütülen politikaların ürünüdür.

• @azerikiz92 Medya sektörünün bilinçaltına işlediği olgulardan habersiz olmalarını , bu olguların kaynağı olarak 'ilgi' lerinin altında yatan temel nedenin medya olduğundan habersiz yaşamlarını devam ettiren nice insanlar var, ne diyelim.

• Üniformanın ekmeğini yemek nasip olmadı daha valla 😄😄 gerçi daha yeniyim

1|0
    0|0
  • sevgilisi olan kızlar bile polis görünce heyecanlanıyor :D

1|0
    0|0
  • Üniformalar havalı oluyor :-)

1|0
    0|0
  • Öyle malesef knka :D ama erkeklerin hemsirelere duskunluğu kesinlikle doğru :D

1|0
    0|0
  • Umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Horoza, Kuşa Hallenen Kadınların Olduğu Ülkede
    Polise Halleneni Garip Bulmam Açıkcası...

0|0
    0|0
  • Benım yok

0|0
    0|0
  • Benim yok knk

0|0
    0|0
  • Uniformaya gerek yok.
    Ali agaoglu gibi birink koy suraya ac kurtlar gibi ucusursunuz adamin basina.

Kadin magara zamanlarindan bugune degismeyen tek seye tapmistir.
    "Güç'e"

0|0
    0|0
  • Üniformalıyım ama bir ayrıcalık görmüyorum. Sadece dışardan siz kızlara öyle geliyor. Ancak hemşireliğin cuk diye oturduğu kızlarımız var, doğrudur.

0|0
    0|0
  • uniformanin hazzi farklidir

0|0
    0|0
  • komikmis

0|0
    0|0
  • yani tertip düzen iyidir

0|0
    0|0
  • toplum derken kadın toplulugu demek istedin.

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun alttaki erkek yorumlarına bakarsan dahi beni onaylayan çıkmış ve kendi kulağımlada duydum. Bak kızın teki de takım elbiseye ilgim var demiş. Iki taraf içinde. Kendini Yüceltmeye çalışma. Bireysel olarak kızlar özellikle ya da erkekler özellikle demedim. Toplum diyorum. Sen öyle değilsen sadece değilim demen yeterli dimi?

• Çok fazla dünya ile bağdaş kurmak istemedim çünkü diğer Milletler ne sever neye ilgi duyar bilmiyorum ben gözümün gördüğü şeyi açıklamak istedim ancak sen dünya böyle diyorsan ve eminsen bunun sebebi ne olabilir? Ayrıca neden sadece kadın diyorsun bence erkeklerde de çok yatkın bir durum bu

• baskın kültür american kültürü ve o kültürde bile izleyebilirsin
      itfayeci , cheerleader , vb kıyafetler nedense insanı etkiler.

• Hayır benim yok :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep israilin oyunlari :)

0|0
    0|0
  • Sizde de var mı öyle bir durum

0|0
    0|0
  • Evet var cidden hemşireler çok güxel ya 😃😍

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Ben güvenlik üniforması ile çok kızı hasta ettim kendime

1|0
    0|0
  • İnsanlar . üniformalıda formasızda. bir anlam tasimiyo

0|0
    0|0
  • Bende de tam tersi dışına değil içine bakıyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Aynen cool görünüyorlar

1|0
    0|0
  • Hiç ilgimi cekmiuo

0|0
    0|0
  • Takım elbiselilere takıntım var benim de *-*

1|0
    0|0
  • Garip...

0|0
    0|0
  • Hiç öyle saçma sapan şeyler düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yook

0|0
    0|0
  • toplum özentiliği diyorum. Yani birisi 'yakısıklı, güzel' dese hepsi birden üşüşüyor.

0|0
    0|0
  • Evet var ünif. ayrı bir hava katıyor çevik kuvvetlere özellikle hepsini Rabbim esirgesin :)

0|0
    0|0
  • Burda bir master polis numarası yapıyor

0|0
    0|0
  • saygın olarak nitelendirilen meslek gruplarında bu olay var fark ettiysen. ona bakarsak hastanede temizlik elemanı olarak çalışanlarda üniformalı ama kimsenin ağzının suyu akmıyor.

1|0
    0|0
  • Oyle takintim yok :)) ama meslegi iyi olsun isterim mesela hakim mesela doktor :D kucuk dusunuyorum yaa

0|0
    0|0
    • Oldu olucak karun kadar zengin olmasını istiyorum ufak bir ayrıntı sadece demediğin kaldı.) ha ha

Yükleniyor...