Bazı şeyler piskolojik baskıyla düzeltilebilir mi?

Ders notlarım düşük. Elimden geleni yapıyorum fakat ancak bu kadarı oluyor. Sürekli piskolojik baskı içerisindeyim. Babam sırf kızı gerizekalıydı okuldan aldı demesinler diye okutuyormuş beni. Babamı çok fazla seviyorum. Böyle demeleri zoruma gidiyor. Böyle yaptıklarında ders çalışacağımı sanıyorlar. 

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik baskıyla hiç birşey olmaz çünkü beyin onu yapmak istese bile ona zorla yaptırıldığıni lanse ediyor ve heves filanda kalmıyor veya o psikolojik baskıyla hırs yapıp ders çalışan cocuklarda var ama bu kezde o kadar fazla çalışıyor çalışıyor ki ona rağmen beyin kabul etmiyor ise yaramıyor çünkü hiç birşeyden isteyerek hevesle yaptığımız seyler gibi verim alamayız örneğin bir yemeği bile sevgiyle yapınca daha lezzetli olduğunu söylerler ve buda %100 doğrudur bu tutum çok yanlış babanı alıp karşına konusmalisin vrya o soylemeden birseylere baslamalisin ki kafan rahat etsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Duzeltilmez

0|0
    0|0
  • Düzeltilemez

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bir basklıveya razı olmadığın heleki dil yarası düzelmene yardımcı olmaz ilgi sevgi iyimserlik seni kendine getirir bunu ben piskolojinin bütün dallarını okuyan birisi olarak söylüyorum çünkü bende zamanın da bir deliydim ;)

0|0
    0|0
    • Sanırım ben de deliyim. Veya delirmek üzereyim.

• Hiçkimse daha kötüsünü olabileceğimi düşünmüyor. Şu an onlara eziyet ediyor bir insan da olabilirdim.

• Sen gerçekten şu an kendinimi düşünüyosun bunu tekrar sorgularmısın lütfen?

• Boş konuşuyorlar

0|0
    0|0
  • İşte cahil zihniyet sürekli bir ezme çabası kendi kızını bile. Ben öyle söylesem Kızım kötü hissettse ben ağlarım la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Düzeltmez, daha da kötü yapar.

0|0
    0|0
  • hayır psikolojik baskıyla karşıda sadece travma yaratırsın o kadar

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Ben bana bir şey dayatıldığı zaman yapacağım varsa da yapmıyorum. Buna inat da diyebilirsin başka bir şey de. Ama hoşlanmıyorum sürekli bir şeyleri dayatan insanlardan.

0|0
    0|0
  • Onlarla açık açık konuşmayı deneyebilirsin sana sürekli olumsuz yaklasmalarinin daha kötü hissettirdiğini anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Hayir duzelmez

0|0
    0|0
  • Aksine kötüye gider

0|0
    0|0
  • Psikolojik baskı en büyük düşman yapacğn varsada yapamazsn

0|0
    0|0
  • Psikolojik baskı değil ama korku ve disiplin ile başarı elde edilebilir

0|0
    0|0
  • ailene burdan tebrikler böyle yaparak dersten tiksindirecekler seni :/

0|0
    0|0
  • Sende calis laf gelsin istemiyorsan bir xahmet

0|0
    0|0
  • piskolojik baskiyla duzeltilmez psikolojik baskiyla duzeltilebilir

0|0
    0|0
  • İstemeden ne kadar zorlarlarsa zorlasınlar olmuyor

0|0
    0|0
  • kendince sana gaz vermeye çalışıyordur diğerlerinden eksik kalma diye uğraşıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...