Sizcede bu erkeklerin işi zor değilmi?

Bu sabah boş boş facebookta dolanırken aklıma erkek facesi açıp önüme gelene mesaj atmak geldi. Tüm gün evdeyim boş oturmaktansa deniyim nolurki dedim erkek facesi açtım fake olmadığı belli ama bir o kadarda yakışıklı foto koydum toplasanız 50 tane kıza mesaj atmışımdır merhaba yazdım 3 günde sadece 1 tanesi mesaja döndü oda kamera şov yapıyomuş para karşılığında :D ksde mesaj atan abazanlara hak verdim yazık :D

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden hiçbir kıza yazmıyorum yazan ile de konuşurum o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mesaj attığım kızların geneli bana cevap verir... Sen erkekliği kız tavlamaktan ibaret gördüğün müddetçe fake hesaplarla daha çok takılırsın

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun kadınları taciz etmenin geçerli bir sebebi olamaz ama kadınların kendilerini biraz değiştirmesi lazım.

0|0
    0|0
  • aynen ya güzel tespit :) anlayın halimizi :)

0|0
    0|0
  • Evet ne sandin knk

0|0
    0|0
  • boş oturma gel bizim 5*yıldız hotelde çalış haftalık 300+3öğün yemek+lojman aldığın maaşı biriktirirsin. kemer göynük-Antalya, otogardan otel serviside var

0|0
    0|0
  • Hahahha ben atmiyorum ki 😀 ama öyle olduğunu tahmin etmiştim 😉

0|0
    0|0
  • yo kız bulmak zor değil :D

0|0
    0|0
  • Halimizden anlayan biri cikti sonunda :)

0|0
    0|0
  • Harbi boşmıssun be

0|0
    0|0
  • ha ha çok iyi ya :D

0|0
    0|0
  • Kamera şovcuya mı denk geldin :ASgdgfghfghf

0|0
    0|0
    • 50 kızdan bir o döndü mesajıma şovcu olduğunuda bilmiyodum :D

• 1000 de 1 yazıyorsunuz 😞

0|0
    0|0
  • İşte bu durum bizdeki kadınların bir taraflarını kaldırıyor bu sebepten kadınlarda erkeklerde mutsuz

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Facebook o mesajları diğer bölümüne düşürüyo, görmen zaman alıyo ya da hiç görmüyo bazıları bilmedikleri için.

0|0
    0|0
    • görsünler diye ark isteğiyle beraber attım ama :D

Yükleniyor...