Gemide çalışmak?

Arkadaşlar gemide güzel para var derler bence okuyan işi bilen insanlara var birde denizcilik kursuna giden okumayan ve deniz tutkusu olmayan sırf para için denize çıkan insanlar var bu tür insanlar başarılı olur mu sizce sevdiği kızdan ailesinden vazgeçip para kazanmak için denize gidiyor ne hayır görürki

Güncellemeler:
Sevgilimle

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Denizden karaya inebilirsen o parayı harcarsın knkk

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kaptana birde pilota guvenme derler 😂

0|0
    0|0
    • Kaptan değil ki 😂

• Ahaha denizci deyince kaptan sandim olsun sen yinede guvenme acik denizler sonu yok 😂

Erkekler Ne Diyor 7

• Gemi mühendisliği okuyorum daha önce gemilerde de çalıştım günün 24 saati geminin motorunda geçirirsin çok zor iştir ailenden koparsın ama parası iyidir. Vücut yaparsın ayrıca :D :D

0|0
    0|0
    • Sen okumuşsun ne güzel maşallah ama deniz tutkusu olmayan sadece para için Eğitimsiz insan para biriktirir mi ya da pişman olur mu

• he yağcıları diyon sen onlar alabilir hiç o işi yapmadım ben

• Yinede Sağol 😀

• gel bizim 5*yıldız hotelde çalış haftalık 300+3öğün yemek+lojman aldığın maaşı biriktirirsin. kemer göynük-Antalya, otogardan otel serviside var

0|0
    0|0
  • Keske bende denizci olsaydim.

0|0
    0|0
  • zor bir iş

0|0
    0|0
  • gemide çalışmak öyle kolay degil bir gidiyon bazen 6 ay gelmiyorsun

0|0
    0|0
    • Kolay olmadığı biliyorum zaten bunu bile bile giden eski erkek arkadaşım

• gemide güzel para kazanırsın masrafın olmaz para biriktirirsin ama zor iş evliysen yapılacak iş degil

• Çok güzel bir meslek ama aynı zamanda çok zor bir meslek ben pişman oldum kimseye tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • Kaç yıl sonra pişman oldun ve Mersin'de tayfa sınavını geçen herkes hemen işe başlıyomu acaba

• günyayı gezmek gibi bir tutkusu varsa onuda gerçekleştirir

• Ben unutayım en iyisi bu çocuğu umut yok 😀

• 10 15 milyar aylı var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...