Gerçek sevgi nerde kaldı?

Şikayetim var hem de çoğu şeye. Bu böyle ne kadar devam edebilir diye. Benim bir erkekten istediğim manevi duygular. Sevgi, sadakat, güven, sahiplenme ve huzur. Buraya daha önce bir itiraf yapmıştım. Sonra biri mesaj gönderdi. Konuşmaya başladık. Sonra da smsten konuşmaya devam ettik. Benden yaşça büyüktü ve seni kardeşim gibi görüyorum ve destek çıkarım dedi. Arkadaşlar, zengindi ama asla parasını istemedim asla. Tek istediğim bana iş bulsun istedim. Üniversite masraflarımi çıkarmak için. O ben sana eğitim konusunda destek çıkarım dedi. Ben de nezaketten teşekkür ettim ve ben kabul edemem dedim. Fakat bana inan ve güven dedi. Bazı sorunlarım da vardı elbet duygusal açıdan. Ben senin hep yanında olurum da dedi. Bu ara sms paketim de bitti ve faturama yansıyor dedim ben oderim dedi. Sonra benimle ilişkisi farklı yönde gitmeye başladı ve benimle her konuda ilişki yaşamak istediğini söyledi. Ben buna hazır degildim çünkü güven, sevgi, sadakat, huzur yönünden eksiktim ve hep erkeklerden bu konuda tedavi görmek istiyordum fakat benden istedikleri cinsel yöndendi ve bunu yapmayınca kadınlığımi sorguladilar. Beni yanlış anlamani istemem ama seninle her yönden ilişki yaşamak istiyorum dedi. Durum böyle olunca benimle arası bozuldu, konuşmadı. Sonra da konusmuyoruz. Ben ,323 tl fatura odedim. İnanın biktim artık. Beni tamir edemeyen birisi çıkmadığı sürece kendimi kullandirmayacagim.

Güncellemeler:
Devammm

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım öncelikle selam gerçek sevgi bir önceki kuşaktada tadımlık kaldı
    Dondurmanın bile reklamlarında kadın bedeni ile satılmaya çalışılması boşa değil cinselliği tabu olmaktan sıradanlığa itiyoki yozlaşalım diye
    Gerçek sevgi menfaatsiz ilişkilerdir illa bir kadın ve erkek sevgililik dışında arkadaş olamaz die bişeye inanmıyorum.
    Erkek milleti olarak beynimizin büyük bir bölümünün malum uzvumuza çalıştığı maalum ::)
    ama sen güvenmekten vaz geçme elbet insan evladıda geçecek karşına bir gün
    iş konusuna gelince ankara'daysan ben sana iş konusunda yardımcı olurum
    Seni tamir eden biri senin sevgilin ya da partnerin olmamalı dost edinmelisin kolaymı diil ama ihtimal
    nefes aldığın sürece hala umut var demektir
    hayatta bu diilmi sana takılan çelmelerde ne kadar ayakta durabildiğin...

0|0
    0|0
    • Yorumunu okudum. Ama şu saatten sonra gerçekten güven sorununu aşamayacagimi anladım. İstanbul da yaşıyorum, bir şekilde bulurum sanırım.

• sadece yaşaman gerekeni yaşa kimseye sığınma yeter

• Yok yok kalsın ben istemem kimseyi hiç bir şekilde artık. Odunsu da yaşarım, yobaz bir biçimde de yaşarım.

En İyi Kız Görüşü

• Sponsor bulayiı derken sugar daddy bulmuşsun. Adamın isteği gayet normal ayrıca. İnternetten tanıştığın birine çok dertliyim pek param yok dersen genellikle iş bu yöne doğru gider.

0|0
    0|0
    • Param yok demedim. Olayı herkes yanlış anlıyor. Ben kimseden para felan dinlenmiyorum. Derdini ne dedi, anlattım iş aradığımi ve para biriktirmek istediğimi söyledim. Sadece yaşça benden büyük diye olgunluk gösterir dedim sadece. Ama burada yorumlarda yaftalamalar yaptılar.

• İş istersen paran olmadığını anlamak çok zor değil.

• İş bulmam gerek dedim o ise çalışma ben veririm dedi ama ben istemedim şimdi anlıyor musun peki ne dediği mi?

Erkekler Ne Diyor 4

• 'Kendimi kullandırmayacağım' ne bir kere? Cinselliği ne sanıyorsun ki sen?

Bu arada, manevi duyguların hepsinin altında cinsel çekim yatar.

Adamlarda bir anormallik yok, senin çok soyut beklentilerin var.

0|0
    0|0
    • Tamam, ben haksızım.

• Nasıl doymuş hissediyorsun mk iyice saçmaladın şimdi. Doymuşluk denen şey ihtiyacın kaybolması demek değil, kontrol altına almak demek.

Yoksunluk her halükarda sorun oluyor. Sallama boşuna.

Ben çok bilmiş değilim, sen hiçbişey bilmiyorsun.

• Yeter ki sen bil herşeyi. Ben bilmek istemiyorum. Ayrıca sana ne benden. :) Benim sorunum, senin değil

• Detayini okumadim ama okusamda bir fayda etmez... herkes hakketigi kadar sevgi alir. Sevgisi ucuz olan bir kisi ise havasini alir.

0|0
    0|0
    • Hak ettiğim sevgiyi alamiyorum ama.

• Baskalarini sorgulamadan once kendini bir sorgula, ben daha sevgilim hic olmamisken Şu an hakk etmiyorum diyorum. Karsindaki kisiyi secen sensin, sen yanlis kisiyi seciyorsan suc sende. Sevgi bu kadar mesaj olmamali, Allah bilir o erkek burdan kac kisiye mesaj atmistir. Ilgi gormek istiyorsun ama amaclari baska kisilere denk geliyorsun, belkide yanlis yerdesin.

• Ok...

• karmaşık bir motor olunca tamir edilmeside zor olur derler

0|0
    0|0
    • O ağzını topla. Terbiyesiz

• yaptığın çok doğru seni kullanıp terkedecekler.
    önce kişinin ahlakına bak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...