Gerçek sevgi nerde kaldı?

Şikayetim var hem de çoğu şeye. Bu böyle ne kadar devam edebilir diye. Benim bir erkekten istediğim manevi duygular. Sevgi, sadakat, güven, sahiplenme ve huzur. Buraya daha önce bir itiraf yapmıştım. Sonra biri mesaj gönderdi. Konuşmaya başladık. Sonra da smsten konuşmaya devam ettik. Benden yaşça büyüktü ve seni kardeşim gibi görüyorum ve destek çıkarım dedi. Arkadaşlar, zengindi ama asla parasını istemedim asla. Tek istediğim bana iş bulsun istedim. Üniversite masraflarımi çıkarmak için. O ben sana eğitim konusunda destek çıkarım dedi. Ben de nezaketten teşekkür ettim ve ben kabul edemem dedim. Fakat bana inan ve güven dedi. Bazı sorunlarım da vardı elbet duygusal açıdan. Ben senin hep yanında olurum da dedi. Bu ara sms paketim de bitti ve faturama yansıyor dedim ben oderim dedi. Sonra benimle ilişkisi farklı yönde gitmeye başladı ve benimle her konuda ilişki yaşamak istediğini söyledi. Ben buna hazır degildim çünkü güven, sevgi, sadakat, huzur yönünden eksiktim ve hep erkeklerden bu konuda tedavi görmek istiyordum fakat benden istedikleri cinsel yöndendi ve bunu yapmayınca kadınlığımi sorguladilar. Beni yanlış anlamani istemem ama seninle her yönden ilişki yaşamak istiyorum dedi. Durum böyle olunca benimle arası bozuldu, konuşmadı. Sonra da konusmuyoruz. Ben ,323 tl fatura odedim. İnanın biktim artık. Beni tamir edemeyen birisi çıkmadığı sürece kendimi kullandirmayacagim.

Güncellemeler:
Devammm

0|0
15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...