Ben ne olabilir acaba?

bu yıl üniversite de ilk yılım. Çok bunaldım. Okuduğum bölümle aradaki ilişki afrikayla kuzey kutbunun birleşmesi kadar olanaksız. Bir de utangaçlık ve asosyallik eklenince durum daha da çıkmaz bir hal alıyor. İstekler beynimi öyle ele geçirdi ki. Sokak ta güzel bir kız görsem bakmadan edemiyorum. Biliyırum çoğunuz abaza diyeceksiniz ama değilim. İç. imde bir şeyler bakmam gerektiği konusunda uyarıyor. Çevremdeki kimse böyle değil. Bir iki arkadaşım sen bizi mi koparıyorsun diyor. Onlar benim ylan söylediğimi düşünüyor ama onlara hiç yalan söylemedim. Neysem onu anlattım. Kendimi bildim bileli hep aptal ve canım hissettim nedenini bilemiyorum sessiz ve silik bir çocukluk geçirdim. Bu durumlar o yılların kalıntıları. Hep konuşmak istiyorum, artık bir sevgili de olsa iyi olur.
Biliyorum buradada kendimi rezil ediyorum ama olsun alıştım artık rezil olmaya.

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu durumlar hep büyüme aşamasında yanlış yetiştirme ve yanlış eğitim sebebiyle olur. Sende anladığım kadarıyla iyice bunalmışsın ve sana bu sıkıntıları unutturmak bir sevgili arıyorsun. Ama huzuru yanlış yerde arıyorsun sevgili inan bana senin daha çok üzülme sağlar. Bir Anlık seni sarhoş etsene ayılınca o sorunlarla baş başa kalırsın. Şimdi gelelim çözme. Seni yaratan Allah. O seni hiç başıboş bırakmadı. Sadece senin ona yönelmesi bekliyor. Sen ona yönel emin ol o sana huzurun kapılarını açacak. Seni böyle başıboş yaşanan için yaratmadı. Onu tanı , onu tanıyan insanlarla arkadaşlık et. İşte o zaman gerçekten huzura kavuşacaksın hem burda hem de ahirette. Bu hayat dünyadan ibaret değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...